دادستان عمومي و انقلاب: ساخت زندان در اسدآباد ضروري است

به گزارش ايرنا روز سه شنبه بهزاد پارسا در مراسم تجليل از اعضاي انجمن حمايت خانواده زندانيان در اسدآباد افزود: وجود زندان در اسدآباد مي تواند به كاهش هزينه رفت و آمد خانواده هاي زندانيان و كاهش مشكلات قضايي كمك كند.
وي با تاكيد به ضرورت حمايت از خانواده هاي زندانيان به دليل شرايط ويژه آنها گفت: انجمن حمايت زندانيان 100 خانواده را تحت پوشش دارد.
پارسا اظهار كرد: انجمن حمايت زندانيان نهاد مقدسي است كه با هدف همياري و كمك به خانواده زندانيان بي‌بضاعت مشغول فعاليت است و هم اكنون 60 نفر از نيكوكاران اسدآبادي عضو اين انجمن هستند.
دادستان اسدآباد و رئيس هيأت مديره اين انجمن كنترل رفتار و كاهش آسيب‌هاي خانواده زنداني را از موضوع هاي اساسي براي جامعه‌پذيري زندانيان دانست و گفت: بدون ترديد اگر زنداني و فرزندانش در ايام تحمل كيفر درگير آسيب‌هاي اقتصادي، فرهنگي يا اجتماعي شوند، نه تنها اصلاح و تربيتي صورت نمي‌گيرد، بلكه انگيزه انتقام‌جويي از جامعه در آنها تقويت شده و بر تكرار جرم و شمار بزهكاران افزوده مي‌شود.
پارسا در ادامه توانمندسازي خانواده‌هاي زندانيان با فراگيري مهارت و حرفه و ايجاد فرصت شغلي براي همسران و فرزندان زندانيان به صورت كسب و كار خانگي و تشكيل مجمع خيريا را از برنامه هاي انجمن حمايت زندانيان اعلام كرد.
مدير عامل انجمن حمايت زندانيان اسدآباد نيز به توزيع سبد غذايي در ماه رمضان و عيد نوروز، پرداخت هزينه هاي زندگي و تحصيل مددجويان اشاره كرد و گفت: به صورت موردي نيازمندي هاي طرح شده از سوي خانواده ها بررسي و تا حد توان تامين مي شود.
مرادعلي محمدي نديم با بيان اينكه انجمن از سال 1391 كار خود را در اسدآباد آغاز كرده است، گفت: در اين مدت بيش از يك ميليارد ريال به خانواده هاي تحت پوشش كمك شده است .
وي خاطرنشان كرد: تحقق اهداف و تقويت انجمن مستلزم همكاري تمام مديران و دست‌اندركاران‌ حوزه‌هاي مختلف است، زيرا غفلت از اين مهم براي جامعه زيان‌بار است.
در پايان از اعضاي انجمن حمايت از زندانين اسدآباد با اهداي لوح سپاس قدرداني شد.
شهرستان اسدآباد 110 هزار جمعيت دارد و در 45 كيلومتري همدان واقع شده است.
7527/6993

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دادستان عمومي و انقلاب: ساخت زندان در اسدآباد ضروري است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X