اهالي 27 روستاي سرعين از آب بهداشتي بهره مند مي شوند

به گزارش ايرنا ، عاطف ناصري روز سه شنبه در نشستي با مديرعامل آب و فاضلاب روستايي استان اردبيل افزود: براي رساندن آب شرب سالم و بهداشتي و اتمام پروژه هاي نيمه تمام شهرستان سرعين 10 ميليارد ريال از اعتبارات صندوق توسعه ملي اختصاص يافته است.
او اظهار كرد: با بهره برداري از پروژه هاي نيمه تمام در آينده نزديك جشن تكميل آبرساني به روستاهاي منطقه برگزار خواهد شد.
عباس قنبري ، مديرعامل آب و فاضلاب روستايي استان اردبيل نيز در اين نشست با اشاره به ضعف سيستم قرائت كنتورهاي روستايي از اجراي سيستم جديد باركدخوان در آينده نزديك خبر داد و افزود: با اين سيستم جديد مشكلات قبلي در نحوه كنتور خواني ، انشعاب غيرمجاز و صرفه جويي در مصرف آب به صورت محسوسي رفع خواهد شد.
او اظهار كرد: مصرف آب در روستاهاي استان بيش از 2.5 برابر استانداردهاي جهاني است كه با برنامه هاي فرهنگي در نظر گرفته شده توسط سازمان آب روستايي استان اين آمارها را كاهش مي دهيم.
سرعين در 27 كيلومتري غرب اردبيل قرار دارد.
6018/6016

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اهالي 27 روستاي سرعين از آب بهداشتي بهره مند مي شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X