سهم آموزش و پرورش از بودجه دولت افزايش يافت

به گزارش ايرنا علي اصغر فاني روز سه شنبه در نشست شوراي اداري شهرستان انار افزود: در گذشته اين بودجه 9 درصد بود كه اين رقم به 11.7 درصد افزايش يافته است.
وي تصريح كرد: در دولت يازدهم و برنامه ششم توسعه مبناي برنامه را به اجراي سند تحول بنيادين كه طراحي آن 10 سال طول كشيد، قرار داده ايم.
وزير آموزش و پرورش گفت: تاكيد مقام معطم رهبري نيز بر اجراي سند تحول بنيادين است.
وي با اشاره به وجود بيش از 13 ميليون دانش آموز در كشور بيان كرد: در بخش آموزش و پرورش به معلمان كشور و استان كرمان تبريك مي گويم كه گام هاي بلندي در دولت تدبير و اميد در جهت توسعه عدالت آموزش برداشته شده است.
وي به فرجام برجام و آثار ديپلماسي فعال دولت اشاره كرد و گفت: اين اقدام باعث شد ايران هراسي را كه دشمنان ايران اسلامي به وجود آورده بودند خنثي شود و امروز به ايران به ديد خوب مي نگرند و با ما برخورد خوبي دارند.
فاني افزود: اوايل استقرار دولت يازدهم با اقتصاد تورمي مواجه بوديم و تورم بيش از 40 درصدي را تحويل گرفتيم كه امروز اين تورم با تلاش دولتمردان و مسئولان به حدود 12 درصد كاهش يافته است.
وي گفت: امروز ايران امن ترين كشور در منطقه است و مردم ايران نيز به آينده كشور اميدوارند.
وزير آموزش و پرورش با اشاره به سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل بيان كرد: در دولت تدبير و اميد وزارت بهداشت و ديگر وزارتخانه ها بهترين دستاوردها را براي مردم كشورمان به ارمغان آوردند.
وي پيش از حضور در شوراي اداري شهرستان انار به مقام شامخ شهداي معلم اين شهرستان اداي احترام كرد.
وزير آموزش و پرورش كه به همراه رئيس جمهوري و كاروان تدبير و اميد به استان كرمان سفر كرده است، به شهرستان هاي رفسنجان و انار در شمال اين استان رفت.
رئيس جمهوري امروز (سه شنبه) در بيست و هفتمين سفر استاني كاروان تدبير و اميد وارد كرمان شد.
ديدار با علما، ايثارگران و برگزيدگان، شركت در نشست توسعه و سرمايه گذاران، بازديد و افتتاح چند پروژه، حضور در شوراي اداري استان و نشست خبري از جمله برنامه هاي سفر دو روزه رئيس جمهوري به ديار كريمان است.
معاونان رئيس جمهوري و وزرا در اين مدت به عنوان نمايندگان رئيس جمهوري به شهرستان هاي استان سفر و در ديدارهاي مردمي و نشست با مسئولان محلي، وضعيت مناطق مختلف را بررسي مي كنند.
7433/3028

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سهم آموزش و پرورش از بودجه دولت افزايش يافت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X