هشدار دادستان تهران به هنرمندان و ورزشكاران متخلف

به گزارش ایرنا ، عباس جعفری دولت آبادی عصر سه شنبه این هشدار را در جمع قضات دادسرای پولی، بانكی و اقتصادی در محل دادسرای تهران اعلام كرد.
دولت آبادی گفت: اگر ورزشكاران و هنرمندان در جلسات مبتذل و خلاف موازین شركت كنند و اتهام آنها محرز شود اسامی آنها اعلام خواهد شد.
این مقام قضایی افزود: هنرمندانی كه در فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی حضو ر دارند و ورزشكارانی كه مورد توجه جامعه بویژه جوانان هستند، نباید در جلسات خلاف موازین شرع شركت كنند.
وی یادآورشد: فساد تنها محدود به حوزه اقتصادی نیست و در همه حوزه ها بویژه حوزه فرهنگی خطر فساد وجود دارد.
دادستان عمومی و انقلاب تهران در بخش دیگر سخنان خود با تاكید براینكه مهمترین عامل تقویت اقتصاد مقاومتی، مبارزه با فساد است، یادآورشد: قوه قضاییه و دادستانی تهران در برخورد با فساد جدی است.
وی اظهار داشت: در سال 93 ، 61 كیفرخواست و در سال 94 ،‌78 كیفر خواست در دادسرای اقتصادی صادر شده است.
دادستان تهران ادامه داد: در 18 پرونده موجود در اجرای احكام دادسرای اقتصادی 11هزار میلیارد ریال گردش مالی وجود داشته است.
جعفری دولت آبادی یادآورشد: در 32 پرونده دیگر نیز 600 هزار میلیارد ریال گردش مالی بوده است.
دادستان عمومی و انقلاب تهران در باره ضرورت همه جانبه با فساد در كشور نیز تاكید كرد: مبارزه با فساد باید همه جانبه و بدون تبعیض و شامل هر مقامی باشد.
وی افزود: اینكه می گویند به فساد رسیدگی نمی شود جفای به دستگاه قضا است و در مبارزه با فساد حد و مرز و مصونیت نباید وجود داشته باشد.
دادستان عمومی و انقلاب تهران تصریح كرد كه در پرونده امیر منصور آریا برای 241 نفر كیفرخواست صادر شد.
این مقام قضایی ادامه داد كه درسالهای 93 و 94 در جریان رسیدگی به مفاسد مبلغ 2 هزار و 264 میلیارد ریال رد مال و 120 میلیارد ریال جزای نقدی به صندوق دولت واریز شد.
وی گفت: كارهای زیادی در زمینه مبارزه با مفاسد انجام شده كه برخی از آنها بدلیل گستردگی و برخی بدلیل رعایت موازین قانونی امكان انتشار ندارند .
اجتمام / 3377/ 1200

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشدار دادستان تهران به هنرمندان و ورزشكاران متخلف» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X