ستاد راهبري اقتصاد مقاومتي در خوزستان تشكيل مي شود

به گزارش ايرنا هوشمند صفايي سه شنبه در شوراي اشتغال خوزستان در سرسراي استانداري خوزستان بيان كرد: طبق دستور دولت و بر اساس ابلاغيه اي كه به شوراي اشتغال اين استان داده شده تمام دستگاه هاي استان براي تشكيل ستاد راهبري اقتصاد مقاومتي، بايد نمايندگان خود را به سازمان صنعت، معدن و تجارت معرفي كنند.
وي افزود: اصلاح مديريت، تامين منابع و رفع نياز و مشكلات از جمله كارهايي است كه براي دستيابي به اقتصاد مقاومتي بايد در برنامه كاري تمامي دستگاه ها باشد.
مديركل تعاون، كار و رفاه اجتماعي خوزستان بيان كرد: ابلاغيه ديگر دولت به شوراي اشتغال تشكيل بنگاه هاي كوچك اقتصادي است تا بر اين اساس بنگاه هاي كوچك اقتصادي نيمه فعال و غير فعال به چرخه توليد بازگردند.
صفايي گفت: شوراي عالي اشتغال خواستار معرفي ظرفيت هاي اقتصادي استان براي سياستگزاري اشتغال شده است.
وي همچنين با ابراز گلايه از عملكرد بسيار ضعيف بانك ها در پرداخت تسهيلات مشاغل خانگي افزود: خوزستان در كشور عملكرد بسيار ضعيفي در پرداخت تسهيلات مشاغل خانگي داشت و بانك هاي استان در اين بخش همكاري نداشتند.
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي خوزستان نيز گفت: طرح هاي جديد اقتصادي كه خواستار دريافت تسهيلات هستند ماه ها بايد در انتظار گرفتن استعلام از سوي بانك ها باشند.
اخلاق محمديان افزود: متاسفانه بانك ها همكاري لازم را با بنگاه هاي اقتصادي براي دريافت سند ندارند.
مديركل امور بانوان استانداري خوزستان نيز در اين نشست خواستار عضويت امور بانوان در كار گروه اشتغال شد.
فرانك موسوي گفت: با توجه به اينكه تعداد زيادي از متقاضايان مشاغل خانگي از جامعه زنان است مي توان درخواست بسياري از مشاغل خانگي از حوزه زنان را در اين كار گروه عنوان و پيگيري كرد.
7158/ 6037

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ستاد راهبري اقتصاد مقاومتي در خوزستان تشكيل مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X