پاداش مدال آوران سال هاي 93 و 94 تا پايان خرداد ماه توزيع مي شود

موضوع اين پاداش ها به اواخر اسفند سال 94 باز مي گردد، جايي كه «حسن روحاني» رئيس جمهوري اسلامي ايران به قهرمانان 26 رشته ورزشي پاداش داد. اين پاداش ها در قالب حواله ارائه سكه طلا بوده است.
در اين مراسم قهرمانان رشته هاي كشتي، وزنه برداري، اسكيت، بدنسازي و پرورش اندام، بسكتبال، بولينگ و بيليارد، تكواندو جودو، جانبازان و معلولان، دووميداني، دوچرخه سواري، شنا، شمشيربازي، شطرنج، ناشنوايان، نابينايان و كم بينايان، ورزش هاي رزمي، فوتبال، قايقراني، كاراته، كبدي،كوهنوردي، هاكي و واليبال بودند.
«محمد جمشيدي» مدير عامل صندوق حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان ورزش كشور در گفت وگو با خبرنگار ايرنا گفت: پاداش قهرمانان پنج رشته ورزشي در دو هفته اخير پرداخت شده است و پاداش قهرمانان 21 رشته ورزشي ديگر نيز تا پايان خرداد ماه پرداخت خواهد شد.
وي افزود: پس از تامين اعتبار از سوي وزارت ورزش و جوانان و دولت، توزيع پاداش قهرمانان طبق جدول زمانبدي از هفتم ارديبهشت در محل صندوق حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان ورزش كشور آغاز شد و در هفته نخست ورزشكاران رشته هاي دوچرخه سواري و دووميداني پاداش خود را دريافت كردند.
مدير عامل صندوق حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان ورزش كشور در باره نحوه توزيع پاداش قهرمانان گفت: تلاش كرديم تا به منظور جلوگيري از ازدحام و حفظ شان ورزشكاران سه روز زمان را براي اهدا جوايز به هر رشته ورزشي اختصاص دهيم.
جمشيدي افزود: پاداش قهرمانان رشته هاي واليبال، شمشير بازي و بخشي از رشته تكواندو توزيع شد و پاداش ورزشكاران بخش ديگري از رشته تكواندو و قايقراني نيز در همين هفته انجام مي شود.
وي اضافه كرد: پاداش قهرمانان و مدال آوران فقط به خود ورزشكاران و با در دست داشتن حواله و مدارك شناسايي معتبر داده مي شود.
«نصرالله سجادي» معاون توسعه ورزش قهرماني و حرفه اي وزارت ورزش و جوانان پيشتر اعلام كرده بود كه به قهرمانان حدود هشت هزار و 752 سكه اهدا مي شود.
وي افزوده بود: پاداش قهرمانان فدراسيون ورزش هاي جانبازان و معلولان، ناشنوايان، نابينايان و كم بينايان در محل اين فدراسيون ها به ورزشكاران اهدا خواهد شد.
مدير عامل صندوق حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان ورزش كشور در عين حال گفت: روند توزيع پاداش ورزشكاران تا پايان خرداد ماه جاري ادامه دارد و تا به امروز هم ورزشكاران از دريافت نحوه توزيع پاداش ها اظهار رضايت داشتند.
كيميا عليزاده تكواندوكار17 ساله ايران و هشتمين مسافر ريو نيز پس از دريافت پاداش خود گفت: اين پاداش در ايجاد انگيزه ورزشكاران بسيار موثر است.
يوسف كرمي ملي پوش پيشين تيم ملي تكواندو و دارنده مدال برنز المپيك آتن نيز پس از دريافت پاداش خود كه مربوط به مدال نقره مسابقات قهرماني آسيا 2014 در ازبكستان است، گفت: اين آخرين پاداشي بود كه گرفتم و اميدوارم صندوق حمايت از قهرمانان و پيشكسوتان با در نظر گرفتن برنامه‌ هاي حمايتي كامل تر، ورزشكاراني را كه دوران طلايي زندگي خود را به پاي ورزش گذاشته اند، ياري كند.
محمد عسگري مربي پيشين تيم روئينگ جوانان نيز با دريافت پاداش خود كه مربوط به مسابقات آسيايي 2014 تايوان بود، گفت: اين پاداشي را براي قايقرانان تيم هزينه مي كنم.
وي افزود: در كشور ما حق مربي به معني واقعي كلمه ادا نمي ‌شود، اميدوارم در آينده اين مساله بهبود يابد.
ورزشي**9250**1545

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پاداش مدال آوران سال هاي 93 و 94 تا پايان خرداد ماه توزيع مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X