فست فودها 30 برابر كتاب فروشي ها در اراك

در اين مطلب آمده است: خيابان گردي در پي يافتن خوراك روح و جسم در شهر برمي گردد به ميزان بالاي ميل مردمانش به لقمه گاز زدن دريك تفرج عصرگاهي و فست فودي و اراك را در بيوگرافي كشوري ( نه قطب سوم صنايع ) بلكه شهر فست فودها مي شناسند.
به خيابان هاي اراك كه سر مي زنيم تا چشم كار مي كند و شامه نوازش مي شود تابلوي فست فودي و ساندويچي مي بيني كه اشتهايت را تحريك مي كند.
رئيس اتحاديه فست فود و ساندويچ فروشي ها تعداد فست فودي، سمبوسه و فلافل فروشي هاي داراي مجوز را در اين شهر 300 باب عنوان مي كند و مي گويد: خيلي ها هم بدون مجوز دكه يا مغازه دارند و ساندويچ و تك لقمه و انواع فست فود را مي فروشند .
غلامرضا گودرزي كتاب فروشي كه از سال 62 در كار كتاب بوده و پسرانش هم پيشه پدر را پي گرفته اند، مي گويد : تا سال 70 كار خيلي خوب بود و همه گروه سني براي خريد كتاب مي آمد، جوان ها اهل مطالعه بودند و همه جور كتاب تقاضا مي كردند علمي ، تاريخي ، سياسي و...، اما حالا مشتريها فقط بچه هاي دانشجو هستند كه استاد كتابي را معرفي مي كند و بايد بخرند . كتاب هم گران است و بعضي وسع خريد ندارند ؛ اين است كه كتاب دنبال دست دم مي روند . ما كتاب هاي دست دوم را به يك سوم قيمت مي خريم و به نصف قيمت به آنها فروشيم كه اين امر نيازمند تامل است.
دولت با رفع موانع زمينه رونق صنايع را فراهم كند ، تغيير در سياستهاي مالياتي، بانكي و واردات استان، بي سروساماني قيمت بازار ميوه و سردرگمي مصرف كنندگان، ترياك آميخته به سرب حربه جديد براي سود بيشتر از ديگر عنوان هاي خبري هفته نامه اميراستان مركزي است.
هفته نامه امير استان مركزي با مشي سياسي، اجتماعي، فرهنگي و ورزشي با صاحب امتيازي و مديرمسئولي ابوالفضل نيك عهد منتشر مي شود.
51 نشريه و 9 پايگاه خبري و اطلاع رساني در استان مركزي فعاليت رسانه اي دارند.
7114/6012

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فست فودها 30 برابر كتاب فروشي ها در اراك» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X