درخواست پاسخگویی در خصوص هزینه های شهر آفتاب

به گزارش خبرنگار مهر، احمد حكیمی پور در تذكری در صحن علنی شورای شهر تهران خواستار پاسخگویی شهردار تهران نسبت به هزینه های صورت گرفته در پروژه شهر آفتاب شد.

وی با اشاره به نامه ای كه جمعی از اعضای شورای شهر در تقدیر از پروژه شهر آفتاب امضا كرده اند گفت: چطور می شود كه بدون طرح در صحن علنی شورا نامه ای امضا می شود و روزنامه همشهری تذكر اینجانب را سانسور می كند ولی تقدیر برخی از اعضا را كامل منتشر می كند!

وی در تذكر خود از شهردار تهران درخواست كرد تا نسبت به هزینه های انجام شده در پروژه شهر آفتاب توضیح دهد و گفت: مطابق با ماده ٧٣ قانون شوراها تقاضا داریم تا شهردار تهران نسبت به هزینه های انجام گرفته در شهر آفتاب توضیح دهند و همچنین مجوزهای قانونی هزینه ها بر اساس ایین نامه های  معاملاتی شهرداری تهران اعلام شود.

حكیمی پور تصریح كرد: درخواست دارم تا شهردار تهران نسبت به ریز هزینه های انجام شده بر اساس فهرست بهای قانونی در سال مقایسه و علت افزایش هزینه های انجام شده توضیح دهند.

وی همچنین افزود: در پایان سال ٩٤ كه آخرین رقم برای تكمیل پروژه از سوی شورای شهر به تصویب رسیده بود مشروط به برآورد كردن ریزهزینه ها و اعلام دقیق آن به شورای اسلامی شهر بود كه متاسفانه تاكنون انجام نگرفته است.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «درخواست پاسخگویی در خصوص هزینه های شهر آفتاب» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X