تصفیه خانه های میان راهی قطعا به نفع تهران است

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی چمران در دویست و پنجاه و هشتمین جلسه شورا پس از ارائه گزارش مدیر عامل سازمان آب و فاضلاب شهر تهران با اشاره به اهمیت تصفیه خانه های میان راهی گفت: ایجاد این تصفیه خانه ها قطعا و یقینا به نفع شهر خواهد بود.

وی همچنین بر موضوع تصفیه خانه های میان راهی تاکید کرد و گفت: پیش بینی شورا ایجاد این تصفیه خانه ها در شهر بود و نه در جنوب شهر که این پیش بینی هم به صلاح شهر است و هم صرفه اقتصادی را به همراه خواهد داشت.

چمران خاطرنشان کرد: بخش عمده ای از نزولات جوی به فاضلاب می ریزد که متاسفانه از این منبع مهم استفاده ای نمی شود با ایجاد تصفیه خانه های میان راهی باید از این منابع مهم آبی نیز استفاده شود.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تصفیه خانه های میان راهی قطعا به نفع تهران است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات