شركت 41 تیم درمسابقات برنامه ریزی دانشجویان پیام نوركشوردربابل

سید سعید میركمالی روز سه شنبه در حاشیه این دوره از مسابقات بیان كرد : از این تعداد 23 تیم از دانشگاهای پیام نور كشور و بقیه از دانشگاهای آزاد و دولتی و موسسات آموزشی عالی می باشند.
وی هدف از دعوت از دانشگاههای غیر پیام نور را در این دوره از مسابقات ، ارزیابی ظرفیت های علمی دیگر دانشگاهها در كنار دانشگاه پیام نور برشمرد.
وی افزود: در فراخوانی كه داده شده بود 53 تیم شركت كردند كه برخی از تیم ها بدلیل مشكلات مالی ، تداخل زمان امتحان میان ترم و یا ضعف تیم ها نتوانستند در نخستین مسابقات سراسری برنامه ریزی دانشجویی با عنوان ' ای سی ان' دانشگاههای پیام نور كشور در بابل شركت كنند.
وی هدف از برگزاری این دوره از مسابقات را معرفی و شناسایی نخبگان این رشته و یافتن راه حل مسائلی كه در ریاضی و صنعت وجود دارد، بیان داشت.
وی افزود: این دوره ازمسابقات كه دو مرحله ای می باشد در مرحله اول چهار سوال تمرینی طرح شده كه سوالات ساده است كه تنها برای چك كردن شبكه های خودشان است ، اما مرحله دوم به مدت پنج ساعت فردا برگزار می شود كه 9 سوال در این مجموعه طراحی شده است.
دبیر علمی نخستین مسابقات سراسری برنامه ریزی دانشجویی با عنوان ' ای سی ان'در دانشگاه پیام نور بابل افزود: سوالات در خصوص مسائل ریاضی و از بتن صنعت گرفته شده است كه راه حل های آنها هم می تواند به این دو بخش كمك كند.
میركمالی گفت: در سال های گذشته این مسابقات جداگانه برای مراكز انجام می شد كه امسال تصمیم گرفته شد كه مسابقات به صورت متمركز برگزار شود.
نخستین مسابقات سراسری برنامه ریزی دانشجویی با عنوان ' ای سی ان'امروز سه شنبه در دانشگاه پیام نوربابل آغاز شد و تا عصر فردا ادامه خواهد داشت.
7328/6097

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شركت 41 تیم درمسابقات برنامه ریزی دانشجویان پیام نوركشوردربابل» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X