تقدیر از خبرگزاری ایسنا در «چهارمین جشنواره اعتیاد و رسانه»

خبرگزاری ایسنا در چهارمین جشنواره «اعتیاد و رسانه»، به علت همکاری نزدیک با ستاد مبارزه با موادمخدر در انعکاس اخبار، مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار «اجتماعی» ایسنا، در اختتامیه چهارمین جشنواره سراسری اعتیاد و رسانه از برگزیدگان در سه بخش رسانه‌های مکتوب، رسانه‌های دیداری و رسانه‌های شنیداری تقدیر شد.

در بخش رسانه‌های مکتوب: بنفشه سام‌گیس، مهدی آیینی و مریم یوشی‌زاده؛ در بخش یادداشت و سرمقاله: امیر بختیاریان، امید کریمی و زهرا تالانی و فاطمه جمال‌پور؛ در بخش گفت‌وگو: مریم خباز و سیامک صدیقی، الناز محمدی و فاطمه یارمحمدی و بنفشه سام‌گیس؛ در بخش گزارش: جمشید میرزایی و سعید کوشافر در بخش مقاله تقدیر شدند و از معصومه امینی و محمد قربانی در بخش ویژه تقدیر به عمل آمد.

علاوه بر سایر برگزیدگان در رسانه‌های دیداری و شنیداری؛ از سولماز خوان، دبیر سرویس اجتماعی خبرگزاری ایسنا؛ شریفی، سردبیر گروه اجتماعی ایرنا و الهه رفیعی‌نژاد، دبیر گروه جامعه فارس و همچنین نمایندگان روزنامه امتیاز، همشهری و ایران به علت همکاری نزدیک با ستاد مبارزه با موادمخدر در انعکاس اخبار تقدیر به عمل آمد.

همچنین علی دژاکام، مدیرعامل کنگره 60 و بابک دیلمی‌زاده، مدیرعامل کانون تولد دوباره نیز به عنوان سازمان‌های همکار در بخش جنبی جشنواره برگزیده شدند.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تقدیر از خبرگزاری ایسنا در «چهارمین جشنواره اعتیاد و رسانه»» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X