خدمت بی منت به مردم از سیاست های سپاه پاسداران است

به گزارش خبرنگار مهر، آيت الله سيدمحمد شاهچراغي صبح سه شنبه در ديدار با رييس سازمان بسيج سازندگي استان سمنان با اشاره به سالروز تشكيل بسيج سازندگي ابراز داشت: اين خدمات رساني ها به مردم مقدس است و اجر و مزدي فراوان دارد.

وي با اشاره به این مهم که ۱۵ سال از عمر بسيج سازندگي مي گذرد، افزود: اميدواريم هر چه بر سن اين نهاد مي گذرد بر آثار و بركاتش نيز افزوده شود.

امام جمعه شهر سمنان با اشاره به این مطلب که بايد به فكر روستانشينان و فكر فرودستان، نيازمندان و محتاجان باشید، تصریح کرد: افرادي كه به روستاها برای كار اعزام مي شوند از روستائياني باشند كه ساكن شهرها هستند چرا كه اينها بيشتر سليقه و رفتار و كردار روستايي را مي شناسند و مهمتر از همه اينكه با دردها و نياز روستاييان بيشتر آشنا هستند.

آيت الله شاهچراغي با بیان این مهم که بايد افراد اعزامي روحيه جهادگري داشته باشند، گفت: طرح هاي محروميت زدايي در مناطق كم برخوردار و اعزام نيرو به اين مناطق جهت سامان دادن امور همگي وانجام كار است.

بسيج سازندگي به دنبال تحقق اقتصاد مقاومتي

رييس سازمان بسيج سازندگي استان سمنان نيز در اين ديدار ضمن ارائه گزارشي از عملكرد اين سازمان ابراز داشت: محروميت‌زدايي، تحقق اقتصاد مقاومتي و اجراي طرح هجرت از جمله مأموريت‌هاي اصلي سازمان بسيج سازندگي است.

جبار دوست‌محمديان با یادآوری اینکه طی سال گذشته ۴۸ پروژه محروميت زدايي شامل ۱۰پروژه عمراني و مابقي در قالب طرح هجرت ۳ اجرا شد، افزود: همچنين توانستيم در ۳۴ روستايي كه فاقد آب بودند، منبع آب ايجاد كرده و لوله كشي كنيم.

وي ميزان هزينه‌كرد در بخش اقتصاد مقاومتي در سال ۹۳ استان سمنان را ۱۵ ميليارد تومان اعلام كرد و گفت: اين مبلغ در سال گذشته به ۲۷ ميليارد تومان افزايش يافت كه تنها ۱۷ ميليارد تومان آن به دليل كمبود اعتبارات جذب شد.

رئيس سازمان بسيج سازندگي استان سمنان گفت: يكي ديگر از فعاليت هاي برجسته سازمان مهندسان با همكاري جهادكشاورزي استان، اعزام مهندسان به زمين هاي كشاورزي برای نظارت بر برداشت گندم و جلوگيري از هدر رفتن آن بود كه منجر به صرفه جويي یک الي چهار درصدي در اين بخش شد.

دوست‌محمديان افزود: امسال يك بيمارستان صحرايي و دو بيمارستان تك تخصصي در مناطق محروم و همچنين افزايش ۳۵ درصدي اردوهاي جهادي را خواهيم داشت.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خدمت بی منت به مردم از سیاست های سپاه پاسداران است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X