اخطار هواشناسي درخصوص وزش تندباد شديد و بارش تگرگ در استان تهران

به گزارش ايرنا در اخطاريه هواشناسي استان تهران آمده است: آخرين تحليل داده هاي پيش بيني عددي مدل هاي هواشناسي، نشان دهنده عبور سامانه اي ناپايدار از استان تهران از غروب سه شنبه تا ظهر چهارشنبه است.
براساس اين اخطاريه اين سامانه بارشي باعث رگبار باران، رعد و برق، وزش تندباد شديد و تگرگ در سطح استان تهران مي شود.
در اخطاريه هواشناسي استان تهران اعلام شده كه اين سامانه بارشي در شهرهاي ورامين، آبعلي، دماوند و فيروزكوه از شدت بيشتري برخوردار خواهد بود.
هواشناسي همچنين آسمان استان تهران را براي امروز كمي ابري، از بعد از ظهر به تدريج با رگبار و رعد و برق، گاهي وزش شديد باد و در پاره اي از نقاط تگرگ پيش بيني كرده است.
براساس پيش بيني هواشناسي، امروز بيشينه دماي تهران (ايستگاه مهرآباد) 29 درجه و كمينه دماي امشب به 14 درجه مي رسد.
براساس اين گزارش ورامين با 30 درجه و فيروزكوه - امين آباد با شش درجه سانتيگراد به ترتيب گرمترين و خنك ترين مناطق استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند.
تهرام**2079**1348

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اخطار هواشناسي درخصوص وزش تندباد شديد و بارش تگرگ در استان تهران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X