عکس/نقشه شوم خواستگار 206 سوار برای دختران دم بخت

۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۰ - کد خبر: 182457 عکس/نقشه شوم خواستگار 206 سوار برای دختران دم بخت

سلامت نیوز: پسر جوانی که پس از دوستی خیابانی با زنان به آنها پیشنهاد ازدواج می داد پس از دستگیری به دهها سرقت به روش پیشنهاد ازدواج اعتراف کرد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، 24 دی سال گذشته زن جوانی با مراجعه به کلانتری 118 ستارخان به ماموران اعلام کرد که گوشی تلفن همراهش به شیوه کش روی از داخل کیف و در زمانیکه به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو 206 بوده مورد سرقت قرار گرفته است .

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع "سرقت به شیوه کش روی" و به دستور شعبه 14 بازپرسی دادسرای ناحیه 2 تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : در فلکه صادقیه منتظر تاکسی بودم که یک دستگاه خودرو پژو 206 مشکی ، مسافر سوار می کرد. به دلیل اینکه دیرم شده بود ، سوار 206 شده و در صندلی جلو نشستم . راننده با مسافر صندلی عقب در خصوص آگهی فروش خودروی خود که به گفته خودش در سایت دیوار آگهی کرده بود صحبت می کرد و به این بهانه شماره تماس خودش را به من و مسافر صندلی عقب داد.

در ادامه ی راه ، من در حال بازی کردن با گوشی تلفن همراه خود بودم که راننده در خصوص گوشی تلفن همراهم چند سؤال از من پرسید ؛ با توجه به ادامه سؤالات از سوی راننده خودرو ، بنده به ناچار گوشی تلفن همراه خود را داخل کیف گذاشتم اما زمانیکه از ماشین پیاده شدم ، متوجه شدم که گوشی داخل کیف نیست. به تصور اینکه گوشی تلفن همراهم در داخل 206 جای مانده ، با شماره تماس راننده تماس گرفتم تا به او بگویم که گوشی تلفن همراه در داخل ماشین وی جا مانده اما در کمال تعجب، راننده تنها خندید و سپس گوشی را قطع و خاموش کرد.

در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی متهم به نام هادی 31 ساله به عنوان یکی از مجرمان سابقه دار شدند. با شناسایی مخفیگاه متهم در منطقه نظام آباد و مراجعه کارآگاهان مشخص شد که هادی به واسطه انجام اقدامات مجرمانه از سوی خانواده اش طرد شده و هیچکدام از اعضای خانواده متهم با وی ارتباطی ندارند.

خواستگار 206 سوار از دهها زن و دختر سرقت کردبا شناسایی محل تردد متهم پرونده در خیابان آذربایجان ، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس پنجم اردیبهشت موفق به دستگیری متهم و توقیف خودرو 206 شدند. با دستگیری و انتقال متهم به پایگاه دوم پلیس آگاهی، وی صراحتا به دهها فقره سرقت از زنان جوان در پوشش طرح دوستی و پیشنهاد ازدواج اعتراف کرد.

با توجه به اعتراف صریح متهم به سرقت از زنان جوان در پوشش "طرح دوستی" و "پیشنهاد ازدواج" ، کارآگاهان با بررسی پرونده های مشابه موفق به شناسایی تعداد دیگری از شکات و مالباختگان شدند.

یکی از مالباختگان پس از حضور در پایگاه دوم آگاهی و شناسایی متهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : ششم دی سال گذشته جلوی ایستگاه مترو دانشگاه علم و صنعت به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو 206 مشکی شدم که راننده آن در ادامه خودش را به نام تیام معرفی کرد.این شخص در ادامه و با طرح دوستی ، شماره تلفن همراه خودش را به من داد و با جلب اعتماد ، پس از طی مسیری کوتاه از من درخواست کرد تا برای گرفتن دارو به داروخانه مراجعه کنم. به واسطه اعتمادی که در همین مدت زمان کوتاه به این شخص پیدا کرده بودم کیف خود را داخل ماشین گذاشتم اما به محض پیاده شدن ، راننده به سرعت از محل متواری شد و کیف دستی ام حاوی 600 هزار تومان وجه نقد ، گوشی تلفن همراه و مدارک شناسایی و ... را سرقت کرد.

مالباخته ای دیگر نیز در اظهاراتی مشابه به کارآگاهان گفت:متهم با طرح پیشنهاد ازدواج اعتماد مرا جلب و در دومین ملاقات کیف دستی حاوی 500 هزار تومان وجه نقد ، گوشی تلفن همراه و ... مرا سرقت کرد.

سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده و با توجه به اعتراف صریح متهم به انجام سرقت های مشابه از زنان جوان در پوشش طرح دوستی و پیشنهاد ازدواج و برای شناسایی سایر جرایم ارتکابی متهم ، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی باز پرس پرونده صادر شد. از افرادی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا برای پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در منطقه جنت آباد – خیابان شاهین شمالی مراجعه کنند.


[ منبع این خبر سایت سلامت نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عکس/نقشه شوم خواستگار 206 سوار برای دختران دم بخت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت سلامت نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X