به دام افتادن دزدانی که فرار با ب.ام.و را بلد نبودند

۱۳۹۵/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۲ - کد خبر: 182441 به دام افتادن دزدانی که فرار با ب.ام.و را بلد نبودند

سلامت نیوز: پسر جوان پس از نشستن پشت فرمان وقتی پلیس را در یک قدمی خود ‌دید در فرصتی مناسب پیاده شد و به سمت مأموران پناه برد که در این صحنه مأموران که در برابر 3 دزد چاقوکش قرار گرفته بودند با شلیک چند تیر هوایی آنها را مجبور به تسلیم شدن می‌کنند.

به گزارش سلامت نیوز، روزنامه ایران نوشت: «ساعت 5 بعدازظهر هفتم اردیبهشت ماه مأموران گشت کلانتری 122 نبرد در خیابان مسلم بودند که مردی هراسان به سمت مأموران رفته و از ماجرای زورگیری پرده برداشت. این مرد به مأموران گفت: 3 مرد موتورسوار در کوچه شماره 18 با تهدید چاقو در حال زورگیری از پسر 15 ساله‌ای هستند.

مأموران خیلی زود وارد عمل شده و 3 دزد چاقوکش با دیدن تیم پلیس تصمیم به فرار با پای پیاده گرفتند و هنوز چند قدمی برنداشته بودند که به سمت خودروی «ب.ام.و» قرمز رنگ رفته و با تهدید چاقو راننده را از آن پیاده کرده و سوار بر آن اقدام به فرار کردند.

هنوز چند متری از حرکت خودروی لوکس نگذشته بود که خودرو متوقف شد. یکی از دزدان به سرعت پیاده شده و به سمت صاحب خودرو رفته و با گذاشتن چاقو زیر گردن وی، راننده جوان را پشت فرمان نشاند تا آنها را فراری دهد.

پسر جوان پس از نشستن پشت فرمان وقتی پلیس را در یک قدمی خود ‌دید در فرصتی مناسب پیاده شد و به سمت مأموران پناه برد که در این صحنه مأموران که در برابر 3 دزد چاقوکش قرار گرفته بودند با شلیک چند تیر هوایی آنها را مجبور به تسلیم شدن می‌کنند.

این 3 تبهکار پس از تحقیقات ابتدایی به دستور بازپرس پرونده در اختیار مأموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

مجتبی که سابقه‌دار است ابتدا خود را بی‌گناه معرفی کرد اما وقتی در تناقض‌گویی‌هایش گرفتار شد، لب به اعتراف گشود.

وی گفت: از پسر نوجوان ساعت مچی و 50 هزار تومان پول گرفتیم و در همین لحظه بود که پلیس سر رسید و ما نیز تصمیم به فرار گرفتیم که با خودروی «ب.ام.و» روبه‌رو شدیم و نقشه فرار با آن را طراحی کردیم.

این دزد ادامه داد: چون هیچکدام از ما بلند نبودیم خودروی «ب.ام.و» را برانیم، پس از چند متر خودرو خاموش شد و مجبور شدیم راننده را تهدید کنیم که ما را فراری دهد که وی در فرصتی مناسب از دست ما فرار و پلیس ما را دستگیر کرد.

غلامرضا که همدستش راز این سرقت را فاش کرده، در ادعایی عجیب گفت: برای دیدن دوستم رفته بودم که پلیس تیراندازی کرد و مرا که بی‌گناهم دستگیر کرد. کارآگاهان در تحقیقات فنی پی بردند که این دزدان به صورت 3 نفری اقدام به زورگیری می‌کردند که چندی پیش نیز از یک معلول در بزرگراه امام علی (ع) زیر پل خاوران پس از کتک‌کاری وی و تهدید با چاقو اقدام به سرقت گوشی و پول از طعمه معلولشان کرده‌اند.

بنابراین گزارش، این 3 دزد برای تحقیقات بیشتر و شناسایی دیگر جرایم احتمالی و طعمه‌هایشان در اختیار مأموران پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته‌اند.»

[ منبع این خبر سایت سلامت نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «به دام افتادن دزدانی که فرار با ب.ام.و را بلد نبودند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت سلامت نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X