موافق تغییرات مداوم مدیران شهرستانی نیستم

استاندار گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه مدیران دستگاه‌ها از وزارتخانه ترس نداشته باشند، گفت: هرچه قدر پیگیری گیلان بیشتر باشد، سهم و اعتبارات بیشتری دریافت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت, محمدعلی نجفی ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان که با حضور جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی این استان برگزار شد, اظهار داشت: بحث اقتصاد مقاومتی همراه با اقدام و عمل است و نباید شعارگونه باشد و بخشی از آن به‌صورت برنامه‌ریزی میان مدت و بخشی کوتاه مدت است.

وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری در زمینه دانش بنیان دارای برنامه باشد, افزود: اگرها را باید کنار بگذارند و اداره کار و تعاون وظیفه رصد مباحث را بر عهده دارد.

استاندار گیلان به انتقاد از مدیران ادارات کل پرداخت و اظهار کرد: ادارات بیشتر سرگرم تغییر مدیران شهرستان هستند و مدیران شهرستان‌ها در صورتی باید تغییر کنند که با دولت هم سو نباشند.

نجفی با اشاره به اینکه موافق تغییرات مداوم مدیران شهرستانی نیستم, بیان کرد: ما همیشه به‌دنبال آرامش بودیم و هیچ موقع جریان خطی را دنبال نکردیم.

وی به انتقاد از چند شهرداری استان گیلان پرداخت و اظهار کرد: شهرداری‌های چند شهرستان بستگان خود را در شهرداری جذب کردند و مزایای آن‌ها را به سختی تهیه کردیم.

نجفی تصریح کرد: اگر بخواهد استخدامی صورت گیرد باید در علنی اعلام شود چراکه بسیاری از فرزندان خانواده‌های شهدا و جوانان تحصیل کرده بیکار هستند و اگر قرار است چیزی تعلق گیرد متعلق به همه است.

استاندار گیلان به انتقاد از صدا وسیما پرداخت و گفت: صدا وسیما به برنامه‌های اصلی بپردازد و تنها به مبحث آب وهوا پرداخت نکند.

وی با اشاره به اینکه امسال در مبحث اقتصاد مقاومتی و شکوفایی اقتصادی کشور و گیلان باید هم دل و هم زبان باشیم, خاطرنشان کرد: خوشبختانه استان گیلان در این زمینه حضور قوی داشته و اکنون نیز شدتش بیشتر شده است.

نجفی با بیان سازمان گردشگری گیلان باید سهم و اعتبارات خود را از سازمان توسعه گردشگری دریافت کند, بیان کرد: 5 میلیون گردشگر به گیلان وارد می‌شود، در حالی‌که امکانات لازم برای 2.5 میلیون نفر را داریم و گیلان باید سهم خود را از وزارتخانه بگیرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه مدیران دستگاه‌ها از وزارتخانه ترس نداشته باشند, تصریح کرد: هر چه قدر بیشتر داد بزنید سهم خود را بیشتر می‌گیرید و این طور نیست که ساکت باشید بگویند چه آدم خوبی هستید.

نجفی با بیان اینکه امسال نباید طرح جدیدی را شروع کنیم, تأکید کرد: طرح‌هایی که شروع شده ادامه یابند و امیدواریم امسال وضع اعتبارات دولت بهتر شود و از همکاری بخش خصوصی بیشتر بهره‌مند شویم.

وی با اشاره به اینکه با تغییر نمایندگان مجلس, مدیران ادارات کل نباید ملزم به آغاز طرح جدید باشند, مطرح کرد: کلیه طرح‌ها باید بر اساس تعریف از قبل ادامه یابد و سیاست ما طرح جدید نیست.

استاندار گیلان پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهور به گیلان را از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواستار شد و مطرح کرد: دستگاه‌هایی که مصوبه دارند مصوبات خود را پیگیری کنند.

نجفی با اشاره به اینکه باید از راه‌های مختلف فشار آوریم تا سهم گیلان زیاد شود, خاطرنشان کرد: هر چه قدر پیگیری گیلان بیشتر باشد، سهم و اعتبار بیشتری دریافت می‌کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «موافق تغییرات مداوم مدیران شهرستانی نیستم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X