واگذاري خدمات شيلاتي هرمزگان به دفاتر پيشخوان دولت

به گزارش ايرنا ، سيد پرويز محبي دوشنبه شب در بازديد معاون شيلات ايران از طرح هاي شيلاتي و صيد وصيادي هرمزگان با محور سرمايه گذاري افزود: دفاتر پيشخوان خدمات دولت نقش مهمي در دريافت خدمات دولتي به صورت مساوي براي تمامي اقشار جامعه دارد و موجب شناسايي مجراهاي ارتباطي و تكثير كانال هاي ارتباطي ، ايجاد ساز و كارها و بسترهاي لازم به منظور عرضه ي خدمات مناسب ، افزايش بازدهي در سرعت و كيفيت خدمات و سرعت بخشي در خدمات عمومي مي شود.
وي بيان داشت: هرمزگان داراي 22 بندر صيادي است كه سازماندهي بنادر در راستاي توانايي انجام تخليه صيد شناورهاي فانوس ماهيان ، بررسي پروژه تحقيقاتي و سياست هاي توسعه فانوس ماهيان و همچنين پروژه هاي تحقيقاتي مشترك در راستاي حفظ ذخاير آبزيان مي شود.
مديركل شيلات هرمزگان يادآورشد: معاون شيلات ايران همچنين از طرح هاي سرمايه گذاري افزايش ارزش افزوده ساردين ماهيان و همچنين طرح مشاركت سرمايه گذاران صياد در توسعه پروش ماهيان دريايي در قفس به عنوان مهم ترين طرح هاي سرمايه گذاري شيلات استان بازديد كرد.
محبي ، بازديد از بازار ماهي شيلات هرمزگان، بازديد از صنايع شيلاتي استان ، بازديد از توانمندي هاي كشتي سازي هرمزگان ، بازديد از ظرفيت هاي شيلاتي شهرستان قشم ، بازديد از ساخت نخستين شناور پشتيبان در مجموعه كشتي سازي و صنايع فراساحل كه با حمايت شيلات از سرمايه گذار در تشويق آن مجموعه بوده است ، را از ديگر دستاوردهاي سفر معاون صيد و بنادر ماهيگيري شيلات ايران به هرمزگان عنوان كرد.
گفتني است در اين سفر دو روزه همچنين نشست هايي با حضور رئيس پژوهشكده اكولوژي خليج فارس و درياي عمان ، مشاور استاندار هرمزگان و جمعي از مديران ارشد كشتي سازي و صنايع فراساحل و جمعي از سرمايه گذاران استان برگزار شد.
7195/6048

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «واگذاري خدمات شيلاتي هرمزگان به دفاتر پيشخوان دولت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X