ساماندهي خبرنگاران از برنامه هاي اداره ارشاد اسلامي نوشهر است

رستم كياكجوري روز سه شنبه در جريان بازديد از خبرگزاري جمهوري اسلامي غرب مازندران (نوشهر) گفت : امروز ديده مي شود افرادي دراين حوزه فعاليت دارند كه از سوادكاري ، رشته هاي مرتبط و مهم تر از همه استعداد نويسندگي ندارند و چنين وضعيتي بنوعي آسيب جدي است.
وي افزود : رسانه ها در حقيقت از اركان اساسي يك جامعه و خبرنگاران نيز پايه هاي اصلي آن هستند و نبايد اجازه داد با ورود عده اي از افراد غيرحرفه اي تحت عنوان خبرنگار، شان و منزلت اين قشر فرهيخته و الگو جامعه تحت الشعاع قرارگيرد.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي نوشهر با بيان آنكه خبرنگاران در رشد آگاهي افكار عمومي جامعه نقش ويژه اي دارند با ابراز تاسف گفت كه عده اي از مسئولان و مديران چندان اعتقادي به اين جايگاه ندارند و چنين نگرشي سبب شده تا منزلت خبرنگاراني كه با همه سختي ها براي خدمت به جامعه و نظام تلاش مي كنند ، مورد توجه قرار نگيرد.
كياكجوري ضمن قدرداني از تلاش هاي بي وقفه خبرنگاران بويژه ايرنا در پوشش مطلوب تمامي رويدادهاي خبري منطقه در عين حال براي ساماندهي و شناسايي خبرنگاران واقعي دراين شهرستان خواستارهمكاري بيشتر شد .
وي درادامه از شيخ فضل الله نوري كجوري به عنوان بزرگ ترين علماي متنفذ ايران ياد كرد و از گردآوري و تدوين فيلمنامه اين پرچمدار مشروطه و روحاني مبارز در آينده خبرداد.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي از رسانه ها خواست تا براي معرفي آئين هاي سنتي ، باورهاي ديني و فرهنگ غني اين منطقه بيش از پيش با اين نهاد همكاري داشته باشند.
/18997078 /1602/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ساماندهي خبرنگاران از برنامه هاي اداره ارشاد اسلامي نوشهر است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X