شورایاران موضوعاتی را طرح کنند که امکان اجرا داشته باشد

به گزارش خبرنگار مهر، احمد دنیامالی پس از گزارش شورایاران منطقه ۱۶ در دویست و پنجاه و هشتمین جلسه شورا گفت: شورایاران منطقه ۱۶ خواستار جابجایی‌های توقفگاه اتوبوسرانی هستند، اما از این دوستان این سئوال را می‌پرسم این توقفگاه‌ها کجا بروند در حالیکه در حال سرویس دهی به شهروندان هستند.

وی با تاکید بر اینکه ما نمی‌توانیم کاری کنیم و طرحی مطرح کنیم که بعدا طوری به مردم منعکس شود گویا خواسته مردم به گوش شورایی‌ها رسیده اما ترتیب اثری داده نشده است، ادامه داد: ما باید مشکلات را به درستی مشخص کنیم. منطقه‌ای مددسرا دارد و می‌گوید نمی‌خواهد. سؤال اینجاست این مددسرا را باید کجا ببریم به بیرون از شهر؛ حریم که دیگر جایی ندارد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با ادامه داد: ما نباید خودمان سوژه‌هایی درست کنیم و با طرح مشکلات مناطق وقتی کار فنی روی آنها صورت نگرفته این‌طور به مردم منتقل شود که ما به فکر مردم نیستیم و ماهواره‌ها این موارد را علیه نظام حساب کنند.

دنیامالی با تاکید بر اینکه مشکلی که در حال حاضر داریم از داخل خود شورا شروع می‌شود، افزود: شهرداران به صورت کمی با تخصیص بودجه کار می‌کنند، اما نمی‌توانیم مشکلات را بر اساس فرمت‌های مشخص اندازه‌گیری کنیم. از همین رو از رئیس شورایاری می‌خواهم فرمت‌های گزارش‌ها را یکسان تهیه کند تا سایر شورایاران مناطق نیز بر اساس فرمت و دیسیپلینی که کار و ابلاغ شده، گزارش‌ها را در شورا مطرح کنند.

وی گفت: در شاخص های شهری در برخی مناطق تفاوت‌هایی داریم مثل آموزش، جمعیت، سلامت، ورزش، اقتصاد و درآمد شهری؛ این‌گونه موارد باید از سوی شورایارای‌ها با دقت استخراج شوند تا وزن مناطق در حین ارائه گزارش‌ها مشخص شود، زیرا جنس مشکلات و مسائل مناطق با یکدیگر فرق دارند.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شورایاران موضوعاتی را طرح کنند که امکان اجرا داشته باشد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X