خودتان با دست خودتان حاشیه می سازید آقای مربی

کمتر از ۸۰ روز تا المپیک مانده و سرمربی جوان تیم ملی وزنه برداری که یکباره بلیت بخت آزمایی اش برده و شده سرمربی ، برای تیمش حاشیه بزرگی ایجاد کرده است.

به گزارش خبرآنلاین، این جملات را سجاد انوشیروانی گفته است:« در مورد رستمی هیچ صحبتی نمی‌‌کنم و اهمیتی برای من ندارد. به او فکر نمی‌کنم و شرایطش برای من مهم نیست.»
سجاد که ۴ سال پیش یکی از اعضای تیم المپیکی ایران بود و توانست مدال نقره المپیک بگیرد ، یکی از آنهایی که علیه کورش باقری شوریدند و باعث عزلش شدند ، او که یکباره با تغییرات در فدراسیون بلیت بخت آزمایی اش برده و مربی یکی از مهمترین تیم های مدال آور المپیکی ایران شده و به ریو می رود ، با تنها چند کلمه کل اردوی تیمش را به حاشیه برده است. او شاید بگوید برای مبارزه با بازیکن سالاری می خواهد زیر بار این نرود که ورزشکار تیمش خارج از اردو و بدون بررسی شرایط تمرینی اش به المپیک برود.
اینکه کیانوش اقلا ۶ یا ۷ ماه است بیرون از اردو تمرین می کند و سجاد انوشیروانی این حقیقت را از زمان حضورش در کمیته فنی می دانسته و به آن تمکین کرده بوده و از زمان حضورش به عنوان سرمربی هم هیچ گامی برای تغییر روند بر نداشته بود ، حالا جمله ای گفته که مضمونش مبارزه با بازیکن سالاری نیست و تنها حاشیه های تیمی که کیانوش یکی از ۳ شانس مدالش است را بیش از قبل می کند. این جمله اعتراضی آقای سرمربی معنایش این نیست که مثلا نشان دهد او این قدر اقتدار دارد که ورزشکار خاطی اش را فارغ از اینکه چقدر برای کاروان ورزشی کم امید ایران در المپیک ریو ، اهمیت دارد برای نافرمانی از قوانین تیم ملی حذف می کند و یکی را جایش می برد که برنامه های تیم ملی را مو به مو رعایت کرده و حالا به سطحی رسیده که می تواند مدعی مدال باشد.
سجاد با این جمله تنها نشان داده زورش به ورزشکاری که نافرمانی نمی کند اما از یک سو فقط به او تلنگری زده که در موضعش راسخ تر شود. اینکه با خودش بگوید این قدر اهمیت دارد و جایگاهش بالاست که بدون حضور در اردو می تواند مسیرش را ادامه دهد و بعد هم اگر موفقیتی بدست آورد بگوید دیدید من خودم مدال گرفتم و تیم ملی و کادرفنی اش برایم هیچ کاری نکرد . سجاد با این اشتباه استراتژیکش حالا دستش را بسته که اگر روزی اتفاقی افتاد ، بگوید برنامه های تمرینی کیانوش را زیر نظر داشته ، از همین حالا هر کدام از دیگر ورزشکاران در اردویش هم می توانند موضعی مشابه بگیرند. او از همین حالا برای کنترل اردویش هم مشکل خواهد داشت . سجاد که تا پیش از این هم برای مهار ستاره هایی مثل بهداد سلیمی با مشکل روبرو می شد ، حالا دیگر بسختی می تواند حتی اردوهایش را کنترل کند.
رفتار سجاد قبل از هر چیز کم تجربگی و ناپختگی جوانی را نشان می دهد که شاید به قول کارلوس کروش با چتر نجات به سرمربیگری تیم ملی رسیده است.

[ منبع این خبر سایت الف-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «خودتان با دست خودتان حاشیه می سازید آقای مربی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت الف-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X