برگزاري كارگاه پيشرفته تصويربرداري و پردازش تصاوير با حضور اساتيد خارجي

به گزارش روزسه شنبه گروه علمي ايرنا ازمعاونت علمي وفناوري رياست جمهوري، اميرحسين بتولي مسئول برگزاري اين كارگاه گفت: اين كارگاه در گروه آناليز تصاويرمغزي، در مركز تصويربرداري بيمارستان امام خميني تهران و با حمايت ستاد توسعه علوم و فناوري‌هاي شناختي معاونت علمي برگزار مي‌شود.
وي بيان كرد: مدرسين اين كارگاه الكساندر ليمانز، مارتين فرولينگ و اسجورد وس از دانشگاه‌هاي علوم پزشكي اوترخت هلند و دانشگاه UCL انگلستان هستند، زمينه تخصصي اين اساتيد تصويربرداري و پردازش تصاوير پزشكي، بخصوص حوزه DTI است همچنين يكي از تخصصي‌ترين نرم افزارهاي اين حوزه به نام Explore DTI توسط اين اساتيد آماده سازي و ارائه مي‎شود.
بتولي اظهاركرد: دراين كارگاه دانشجوياني از رشته‌هاي نوروساينس، مهندسي پزشكي، فيزيك پزشكي، آمار و رياضي، پزشكان محترم و ساير تخصص‌هاي مرتبط حضور خواهند داشت و حدود 60 نفر در سه روز در اين كارگاه با زمينه‌هاي تخصصي آناليز تصاوير DTI بيش از پيش آشنا مي‌شوند.
وي افزود: اين اساتيد به دعوت ستاد توسعه علوم وفناوري هاي شناختي معاونت علمي رياست جمهوري براي دومين بار به ايران سفرمي‌كنند كه حضوراين اساتيد علاوه بر انتقال دانش به محققان اين حوزه، زمينه را براي همكاري هاي بين دانشگاهي نيز فراهم ساخته است، و چند طرح پژوهشي هم اكنون به صورت مشترك با اين اساتيد در حال اجرا است.
علمي (1)** 9340**1440

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «برگزاري كارگاه پيشرفته تصويربرداري و پردازش تصاوير با حضور اساتيد خارجي» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X