دوستداران طبيعت جاده كرج - چالوس را پاكسازي مي كنند

به گزارش ايرنا، معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار البرز روز سه شنبه در نشست هماهنگي برگزاري اين آئين گفت: اين طرح مي تواند به عنوان برنامه اي ويژه در سطح ملي به برند تبديل شود.
حجت اله ملاصالحي افزود: اين اقدام حركتي نمادين است و مي تواند به يك برند ملي تبديل شود.
وي ادامه داد: در اجراي اين قبيل اقدامات بايد كارهاي زيربنايي انجام دهيم و با احصاء نقاط قوت و ضعف، يك روز نمادين در استان را نامگذاري كنيم.
ملاصالحي گفت: در صورت تداوم چنين حركت هايي كه تجربه اجراي آن را در ساير استانهاي كشور نيز داشته ايم و با موفقيت همراه بوده است، خود مردم در جريان تداوم، در اين زمينه پيشگام خواهند بود.
معاون استاندار با اشاره به حضور اكثريت دستگاه ها در مشاركت امر پاكسازي طبيعت، گفت: در اين زمينه بايد وظايف بصورت گروهي تفكيك و هر بخش مأموريت خود را به انجام رساند.
لزوم اطلاع رساني گسترده و جامع از اين رويداد اجتماعي – فرهنگي در راستاي پاكداشت محيط زيست از ديگر تأكيدات معاون استاندار در اين جلسه بود.
رضا گل محمدي مديركل ورزش و جوانان استان نيز در اين جلسه بر لزوم همكاري هر چه بيشتر دستگاه ها به منظور برگزاري هر چه مطلوب تر مراسم اين روز تأكيد كرد.
8029/1535

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دوستداران طبيعت جاده كرج - چالوس را پاكسازي مي كنند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X