مشكلات حقوقي كارمندان و پزشكان به زودي رفع مي شود

اسلام بابانژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: عدم پرداخت به موقع مطالبات بيمارستان توسط شركت هاي بيمه گر موجب به تاخير افتادن حقوق پرسنل و پزشكان شده است كه با فوريت در حال بررسي براي رفع اين مشكل هستيم.
وي افزود: برغم طلب 7 ماهه پرسنل از بيمارستان، خدمات توسط پرسنل به عنوان تعهدي كه بر عهده دارند، به نحو احسن انجام مي شود و نارضايتي در اين زمينه گزارش نشده است.
رئيس بيمارستان امام خميني(ره) بهشهر همچنين با اشاره به اجراي موفق طرح تحول نظام سلامت در استان مازندران و شهرستان بهشهر يادآور شد: در اجراي اين طرح با تمام توان وارد شده ايم كه با كاهش پرداختي فرانشيز سهم بيمار از 30 درصد به 3 تا 6 درصد، شاهد تحول عظيم در اين بخش بوده ايم و رضايتمندي بيماران حاصل شده است.
بابانژاد با اشاره به بحث هتلينگ بيمارستان در ادامه اجراي طرح تحول سلامت يادآور شد: در اين راستا نيز بازسازي و بهسازي اساسي بيمارستان امام خميني(ره) بهشهر بعنوان قديمي ترين بيمارستان اين شهرستان با اعتبار 65 ميليارد ريال در دستور كار قرار گرفته است.
وي ادامه داد: تاكنون برخي از بخش هاي مختلف شامل هتلينگ بيمارستان امام بهشهر اجرايي شده كه شامل احداث بخش راديولوژي ديجيتال، بخش تالاسمي، بخش سي سي يو، دياليز، نمازخانه، داروخانه، انبار دارويي، انبار كالا و خدمات و... بوده است كه با اعتباري بالغ بر 25 ميليارد ريال به بهره برداري رسيد.
بيمارستان امام خميني در سال 1317 در شهرستان بهشهر تاسيس شده است 7332/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مشكلات حقوقي كارمندان و پزشكان به زودي رفع مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X