65 درصد مدارس استان سمنان تخريبي است

به گزارش ايرنا، ابوالفضل درباني روز سه شنبه در ديدار اعضاي ستاد برگزاري هجدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان سمنان با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان بر ضرورت نوسازي اين واحدهاي آموزشي تاكيد كرد.
وي از احداث 150 فضاي آموزشي به صورت مشاركتي و يا 100 درصدي ازسوي خيرين مدرسه ساز اين استان خبر داد و اظهار داشت: اهداي 108 قطعه زمين، 15 باب منزل مسكوني و 68 فضاي آموزشي شامل نمازخانه، سالن چند منظوره، خوابگاه، سرايداري به آموزش و پرورش از ديگر عملكرد خيرين است.
وي خاطرنشان كرد : از سال 92 تاكنون 53 طرح با 242 كلاس درس ازسوي خيرين مدرسه ساز به صورت مشاركتي و يا 100 درصدي آغاز شده كه از اين تعداد 34 طرح با 147 كلاس درس به بهره برداري رسيده است.
مديركل توسعه، تجهيز و نوسازي مدارس استان سمنان به برگزاري 17 جشنواره خيرين مدرسه ساز استان سمنان از سال 78 تاكنون اشاره و اضافه كرد : حدود 400 ميليارد ريال از تعهدات خيرين در اين جشنواره ها تحقق يافته است.
درباني يادآور شد : تعهدات خيرين در اين 17 جشنواره رقمي بالغ بر 900 ميليارد ريال بوده كه تا كنون 400 ميليارد ريال آن تحقق پيدا كرده است.
وي با بيان اين كه در جشنواره هفدهم خيرين مدرسه ساز استان كه سال گذشته برگزار شد، خيرين 140 ميليارد ريال تعهد ايجاد كردند، اظهار كرد: تاكنون 55 ميليارد ريال از اين تعهدات محقق شده و 40 ميليارد ريال ديگر در آستانه مرحله اوليه كار است.
وي گفت : مجمع خيرين مدرسه ساز در استان سمنان از سال 78 تاسيس شده و در حال حاضر 650 نفر از خيرين حقوقي و حقيقي در آن عضو هستند.
مديركل توسعه، تجهيز و نوسازي مدارس استان سمنان از برگزاري هجدهمين جشنواره خيرين مدرسه ساز استان در خرداد ماه امسال خبر داد و گفت: در اين جشنواره از خيريني كه تعهدات آنان تحق پيدا كرده است تجليل مي شوند.
112 هزار دانش آموز در يك حدود يكهزار واحد آموزشي استان سمنان به تحصيل مشغول هستند.
7074/6026/

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «65 درصد مدارس استان سمنان تخريبي است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X