دولت انگلیس در انتخابات محلی کرسی‌های بیشتری به نسبت حزب کارگر از دست داد

کامرون برخلاف انتظارات حزب حاکم انگلیس در انتخابات محلی بریتانیا در مقایسه با رقیب اصلی خود کرسی‌های بیشتری را از دست داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از ایندیپندنت، با وجود تمرکز دولت بریتانیا به نشان دادن عملکرد ضعیف حزب کارگر به رهبری جرمی کوربین اما نتایج انتخابات محلی حاکی از آن است که حزب محافظه‌کار به رهبری دیوید کامرون که رهبری دولت انگلیس را نیز در دست دارد کرسی‌های به مراتب بیشتری را از دست داده است.

طبق نتایج اعلام شده از میان 124 شورای اعلام شده حزب محافظه‌کار 47 کرسی خود را از دست داده و این درحالی است که حزب کارگر تنها 18 کرسی را در مقایسه با دوره قبل دیگر در تصاحب خود نمی‌بیند.

این آمار در تضاد با تحلیل‌های پیش از انتخابات است که پیش‌بینی کرده بودند حزب کارگر تا 150 کرسی خود را در انتخابات محلی از دست خواهد داد.

حزب محافظه‌کار کنترل بر شورای المبریج برو در منطقه سوری از دست داده است. با اعلام نتایج شمارش آرا این حزب در المبریج 11 کرسی کمتر در اختیار داشت و با توجه به تصاحب 22 شورا در برابر لیبرال دموکراتها با 7 کرسی و اعضای ساکن منطقه با 19 کرسی اکثریت لازم را کسب نکرد.

از 123 شورایی که نتایج آن اعلام شده است حزب محافظه‌کار 828 کرسی را در اختیار دارد و در مقابل حزب کارگر 1289 کرسی را تصاحب کرد. بدین ترتیب در مقایسه با انتخابات قبل حزب محافظه‌کار 47 کرسی را از دست داده و این درحالی است که حزب کارگر تننها 18 کرسی را از دست داد.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دولت انگلیس در انتخابات محلی کرسی‌های بیشتری به نسبت حزب کارگر از دست داد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X