سفر گروه های بزرگ هتلداری جهان به ایران

عضو شورای مشورتی کنفرانس سرمایه گذاری در صنعت گردشگری و هتلداری گفت: سرمایه گذاران بزرگ صنعت هتلداری جهان برای بررسی شرایط سرمایه گذاری در گردشگری به ایران می آیند.

بخش گردشگری تبیان

سفر گروه های بزرگ هتلداری جهان به ایران برگزاری کنفرانس سرمایه گذاری در صنعت هتلداری و گردشگری (IHTIC)

به گزارش تبیان از مهر ؛ اکبر غمخوار گفت: کنفرانس سرمایه گذاری در صنعت هتلداری و گردشگری (IHTIC) از روز ۱۹ تا ۲۰ بهمن ماه در هتل پارسیان اوین با حضور فعالان گردشگری، هتلداری و گروههای هتلداری بزرگ داخلی و خارجی برگزار می شود. این کنفرانس توسط سازمان متولی اجرای کنفرانس های سرمایه گذاری جهانی گردشگری و هتلداری سازمان دهی شده است این سازمان سمینارهای متنوعی را برگرار می کند به عنوان مثال در آلمان هر سال دو هزار نفر در آفریقا و قاره های دیگر را گردهم می آورد تا درباره ظرفیت های هتلداری و گردشگری به صورت رو در رو صحبت کنند. امسال هم این برنامه در ایران برگزار خواهد شد.

حضور چهار گروه مخاطب در این کنفرانس

وی گفت: این برنامه چهار گروه مخاطب خواهد داشت از جمله سرمایه گذاران علاقه مند برای حضور در ایران، شرکت های زنجیره ای هتلداری و طراحان بین المللی هتل و شرکت هایی که مطالعات امکان سنجی برای ساخت هتل را انجام می دهند. از ایران نیز شرکت های علاقه مند در حوزه سرمایه گذاری حضور دارند.

حضور گروههایی از جمله اکور فرانسه، ملیای اسپانیا، روتانا، رودا

غمخوار بیان کرد: در این برنامه چالش های گردشگری اعم از هتل، سیستم های حمل و نقل هوایی و آژانس های گردشگری مطرح می شود و تا کنون حضور گروههایی از جمله اکور فرانسه، ملیای اسپانیا، روتانا، رودا در این برنامه قطعی شده است. همچنین مقامات ایرانی نیز از وزارت اقتصاد و دارایی، سازمان میراث فرهنگی و بانک ها در این برنامه حضور پیدا می کنند.

توسعه تاسیسات زیربنایی مانند هتلها، خدمات رفاهی و حمل و نقل با سرمایه گذاری خارجی

غمخوار گفت: باید در ایران تاسیسات زیربنایی مانند هتلها، خدمات رفاهی و حمل و نقل توسعه یابد و  این کارها انجام نمی شود مگر اینکه سرمایه گذاران خارجی به ایران بیایند. این سمینار به نوعی پتانسیل های موجود  قوانین و مقررات و تسهیلات سرمایه گذاری را معرفی می کند. همچنین در پنل مربوط به شهرداری ها نیز شهرداران کلان شهرها تسهیلاتی که به سرمایه گذاران خارجی خواهند داد را تشریح می کنند.


منبع : مهر

[ منبع این خبر سایت تبیان-گردشگری می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سفر گروه های بزرگ هتلداری جهان به ایران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-گردشگری منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X