فراخوان طرح‌های نوآورانه فناوری نانو آغاز شد

به گزارش خبرگزاری مهر، ستاد توسعه فناوری نانو در راستای حمایت از تجاری‌سازی محصولات و ایجاد ثروت و کارآفرینی در کشور، از فناوران و شرکت‌های فعال در این حوزه در قالب برنامه طرح‌های نوآورانه (NanoMatch) حمایت کند.

تسهیل و تسریع در فرآیند تجاری‌سازی محصولات و دستاوردها، کمک به توسعه محصول متناسب با نیاز صنعت، امکان نمایش محصولات و جذب سرمایه‌گذار و همچنین بهره‌مندی از خدمات و تسهیلات، مشاوره و آموزش‌ در زمینه‌های مختلف تجاری‌سازی و بر حسب نیاز از جمله مهمترین ویژگی‌های حضور در این برنامه است.

فراخوان اول از دوره چهارم برنامه طرح‌های نوآورانه از آبان تا پایان سال ۱۳۹۴ برگزار و تعداد قابل توجهی طرح از سراسر کشور دریافت شد. برخی از طرح‌های دریافتی داوری شده‌اند و برخی دیگر در حال سپری کردن فرآیند داوری هستند. هم اکنون فراخوان دوم از دوره چهارم این برنامه آغاز شده است. زمان این فراخوان از تاریخ ۱۸ اردیبهشت لغایت اول مهر ۱۳۹۵ است.

ملاک‌های اولیه پذیرش در این برنامه عبارتند از:

 طرح در محدوده فناوری نانو باشد
 نمونه اولیه‌ای از طرح ساخته شده باشد
 صرفا پژوهش و مطالعات علمی مکتوب نباشد
 طرح معرفی شده دارای سطح نوآوری قابل قبول باشد
مبتنی بر نیاز کشور و یا دارای نوآوری در سطح جهانی باشد
مشابه داخلی نداشته باشد  یا در صورت وجود مشابه، بهبود کیفیت و خواص  یا جهش اقتصادی نسبت به مورد مشابه داشته باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر-دانش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فراخوان طرح‌های نوآورانه فناوری نانو آغاز شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-دانش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X