تهدید به تخریب مرکز اسلامی در تگزاس آمریکا

به گزارش «شیعه نیوز»، نمایان شدن تهدیدات مجازی در شبکه های اجتماعی، نسبت به مساجد و مراکز اسلامی برخی ایالات آمریکا از جمله "تگزاس"، "انجمن ارتباطات اسلامی آمریکا" را بر آن داشت تا این تهدیدات را با جدیت پیگری نماید.

در آخرین نمونه از این تهدیدات، تعدادی از افراطگرایان آمریکایی، یک مرکز اسلامی در تگزاس را تهدید به تخریب کردند.

در این تهدید فیسبوکی آمده است: باید این مکان (اشاره به مرکز اسلامی تگزاس) منفجر شود. ما به این مرکز در تکزاس احتیاجی نداریم.

یکی دیگر از تندورهای آمریکایی، به تایید این کامنت پرداخته است و موافقت خود را با تخریب انهدام این مرکز اسلامی اعلام کرده است.

یکی از وکلای برجسته انجمن روابط اسلامی آمریکا در مورد این تهدیدات ابراز داشت: کاملا واضح و روشن است که تهدید به انهدام یک مرکز اسلامی، باید مورد پیگری قرار گیرد و مرتکبین این اقدام باید به دست قانون سپرده شوند.

«ارسلان صفی الله» در ادامه اظهار داشت: با مشاهده این پست ها و کامنت های فیسبوکی، با رئیس پلیس "واشنگتن" تماس گرفته و او را در جریان این تهدیدات قرار داده است.

وی با ابراز نگرانی از افزایش اقدامت خشونت آمیز علیه مسلمانان گفت: این کامنت ها و پست های فیسبوکی در همان صفحه ای قرار گرفته است که چندی پیش از مردم آمریکا خواسته بود به صورت مسلحانه در مقابل یکی از مراکز اسلامی حاضر شوند و به تظاهرات بپردازند.

این وکیل مسلمان همچنین خاطرنشان کرد: حتی اگر مسلمانی چنین اظهاراتی در مورد کلیسا داشته باشد، باید کلیسا در این مورد حساسیت نشان دهد و به مقامات پلیس و امنیتی شکایت نماید.

سخنگوی "اف بی آی" با اشاره به این موضوع تاکید کرد: ما نسبت به اینگونه تهدیدات بسیار با جدیت برخورد خواهیم کرد و از تمام ساکنان محلی درخواست داریم تا در صورت داشتن هرگونه اطلاعاتی در این باره، بلافاصله آن را در اختیار اف بی آی و یا دایره اجرای احکام قرار دهند.

حدود یک ماه پیش نیز، یک گروه ضد اسلامی از مردم آمریکا دعوت به حضور در تظاهراتی بر ضد مسلمانان و اسلام کرده بود که با عدم استقبال مردم روبرو شد و در نهایت این تظاهرات، فقط با دو شرکت کننده برگزار شد که خود موجب خنده و تسمخر این گروه ضد اسلامی شد.

انتهای پیام/ 852

[ منبع این خبر سایت شیعه نیوز می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تهدید به تخریب مرکز اسلامی در تگزاس آمریکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت شیعه نیوز منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X