ایرانسل نمایش پیام روی صفحه نمایش گوشی تماس گیرنده را ممکن کرد -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران:  

 ایرانسل نمایش پیام روی صفحه نمایش گوشی تماس گیرنده را ممکن کردبه گزارش آکاایران: برای اولین بار در ایران، سرویس “پیام پیشواز” توسط ایرانسل عرضه شد. با این سرویس جدید، مشترکین ایرانسل می توانند جمله یا متن دلخواه خود را برای اطلاع رسانی در خصوص وضعیت خود و یا برقراری ارتباط با دیگران تنظیم و روی صفحه نمایش تلفن همراه تماس گیرندگان خود، به نمایش بگذارند.


,ایرانسل نمایش پیام روی صفحه نمایش گوشی تماس گیرنده را ممکن کرد, سایت ,iran ,[categoriy]

ایرانسل نمایش پیام روی صفحه نمایش گوشی تماس گیرنده را ممکن کرد

ایرانسل نمایش پیام روی صفحه نمایش گوشی تماس گیرنده را ممکن کرد -آکاایرانسل نمایش پیام روی صفحه نمایش گوشی تماس گیرنده را ممکن کرد, سایت ,iran , ایرنا، ایران، خبرگزاری, خبرجنوب,روزنامه,حوادث ,شیراز اخبار ,شیراز ,امروز, فال هفته,خبرورزشی ,خبرکشورهای,عربی ,عربی کشور,حال ,اخبار ,حوادث ,خبر ,حادثه, khabar ,shiraz ,shiraz ,shiraz news, news, fars news, khabar e jonoob, irna, islamic republic news agency, khabar e varzeshi,khabar e arabi,international khabar,webdesign, nachricht, Nachricht, iranian nachricht,shiraz,khabar,dubai,emirates,news,

آکاایران: ایرانسل نمایش پیام روی صفحه نمایش گوشی تماس گیرنده را ممکن کرد

برای اولین بار در ایران، سرویس “پیام پیشواز” توسط ایرانسل عرضه شد. با این سرویس جدید، مشترکین ایرانسل می توانند جمله یا متن دلخواه خود را برای اطلاع رسانی در خصوص وضعیت خود و یا برقراری ارتباط با دیگران تنظیم و روی صفحه نمایش تلفن همراه تماس گیرندگان خود، به نمایش بگذارند.  

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، عملکرد این سرویس مشابه سرویس آهنگ پیشواز است که با استفاده از آن، مشترکین با موسیقی مورد علاقه خود، به استقبال تماس گیرندگان می روند ؛ با این تفاوت که با سرویس پیام پیشواز، متن انتخابی مشترک، در تمامی تماس هایی که با شماره یا شماره های مورد نظر وی برقرار می شود، به صورت یک فلش، پیام بر روی تلفن مشترک تماس گیرنده ایرانسلی نمایش داده می شود.

براین اساس، در حالیکه فرد تماس گیرنده با مشترک ایرانسل در انتظار پاسخگویی است، وی می تواند احساس خود در آن لحظه، وضعیت دسترسی یا یک جمله آموزنده را با او به اشتراک بگذارد و از این سرویس می توان به عنوان روش جدید برقراری ارتباط در مواردی که مشترکین ایرانسل، قادر به پاسخگویی نیستند استفاده کنند.

همچنین مشترکین ایرانسلی که قصد مسافرت به خارج از کشور را دارند نیز می توانند از امکان تنظیم پیام و نمایش آن برای مخاطبان و کاهش هزینه ارسال پیامک بین المللی استفاده کنند.

امکان ثبت نام یا لغو سرویس و یا تنظیم وضعیت از طریق ارسال پیامک، استفاده از این سرویس را بسیار آسان نموده و به زودی از طریق پورتال اینترنتی ویژه پیام پیشواز ایرانسل، می توان پیام های گوناگون را برای مخاطبان متفاوت و در زمان های متفاوت، تنظیم کرد.

امکان تعریف لیست مجاز استفاده از سرویس برای نمایش پیام برای یک یا چند شماره خاص و امکان تعریف لیست غیر مجاز برای عدم نمایش پیام به یک یا چند شماره خاص از دیگر ویژگیهای این سرویس جدید ایرانسل است.

مشترکین سیمکارتهای اعتباری ایرانسل، برای فعال سازی و استفاده از این سرویس لازم است عبارت”OZV” را به 8585 پیامک کنند. پس از آن امکان تنظیم عبارت انتخابی ممکن می شود. غیرفعال سازی این سرویس نیز از طریق ارسال عبارت “LAGHV” به 8585 در هر لحظه امکان پذیر است. برای تنظیم عبارت انتخابی، میتوان عبارت مورد نظر را به ۸۵۸۵ پیامک کرد. در این صورت، عبارت پیامک شده، در صورت وجود جایگزین عبارت قبلی تنظیم شده، می شود.

ثبت نام و استفاده از این سرویس هم اکنون تنها از طریق پیامک امکان پذیر است و پورتال اینترنتی پیام پیشواز ایرانسل، به زودی در اختیار مشترکین قرار می گیرد.

هزینه استفاده از سرویس ماهیانه 500 تومان تعیین شده که امکان انتخاب ۳۰ پیام پیشواز را به مشترکین می دهد.

بنابر اعلام، پس از پایان مهلت یک ماهه، برای ادامه استفاده از این سرویس ضروریست مشترکین مجددا درخواست اشتراک ارسال کنند.[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ایرانسل نمایش پیام روی صفحه نمایش گوشی تماس گیرنده را ممکن کرد -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X