شهروندان روسی و پرده آهنین بر روی اینترنت -آکا

آموزش کامپیوتر و اینترنت ، دیجی آکاسایر ترفندها آکاایران:  

 شهروندان روسی و پرده آهنین بر روی اینترنتبه گزارش آکاایران: مقامات دولتی روسیه در تدارک تصویب قوانینی برای اعمال محدودیت و سانسور برای 29 میلیون نفر کاربر اینترنت این کشور هستند...


کمتر از دو هفته است که اخبار جدیدی مبنی بر لزوم ثبت کلیه ابزارهای Wi-Fi شامل PDAها و گوشی های هوشمند به گوش رسیده است.

,شهروندان روسی و پرده آهنین بر روی اینترنت, سایت ,iran ,[categoriy]

شهروندان روسی و پرده آهنین بر روی اینترنت

شهروندان روسی و پرده آهنین بر روی اینترنت -آکاشهروندان روسی و پرده آهنین بر روی اینترنت, سایت ,iran , ایرنا، ایران، خبرگزاری, خبرجنوب,روزنامه,حوادث ,شیراز اخبار ,شیراز ,امروز, فال هفته,خبرورزشی ,خبرکشورهای,عربی ,عربی کشور,حال ,اخبار ,حوادث ,خبر ,حادثه, khabar ,shiraz ,shiraz ,shiraz news, news, fars news, khabar e jonoob, irna, islamic republic news agency, khabar e varzeshi,khabar e arabi,international khabar,webdesign, nachricht, Nachricht, iranian nachricht,shiraz,khabar,dubai,emirates,news,

آکاایران: شهروندان روسی و پرده آهنین بر روی اینترنت


مقامات دولتی روسیه در تدارک تصویب قوانینی برای اعمال محدودیت و سانسور برای 29 میلیون نفر کاربر اینترنت این کشور هستند.
روزنامه دولتی Rossiiskaya Gazeta اعلام کرد دادستانی کل روسیه پیشنهاد الحاقیه قانونی را داده که بر اساس آن طی یک ماه کلیه قوانینی که ناظر بر رسانه های سنتی روسیه هستند اینترنت را نیز در بر بگیرند.
این قوانین در صورت تصویب به اولیای امر این اجازه را خواهد داد تا ISPها را وادار سازند دسترسی کاربران را به سایت های «تندرو و افراط گرا» مسدود ساخته و حتی میزبان های محلی که حاوی چنین محتوایی هستند را جمع آوری نمایند.
اخیراً و در گذشته نزدیک کارتون هایی که دولت پوتین را هجو نموده بودند مشمول این قوانین شدند.
Oleg Panfilov مدیر مرکز Journalism in Extreme Situations به خبرگزاری فرانس پرس گفت: «مایه نگرانی است هرگاه حکومتی تلاش کند تا قوانین را تغییر دهد.»
«امروزه بسختی می توان شخصی را یافت که مخالف افراط گرائی نباشد البته بستگی دارد که قانون چگونه بکار گرفته شود. دولت از قانون بصورت گزینشی استفاده می کند.»
کمتر از دو هفته است که اخبار جدیدی مبنی بر لزوم ثبت کلیه ابزارهای Wi-Fi شامل PDAها و گوشی های هوشمند به گوش رسیده است.
ولادیمیر کارپف مدیر بخش نظارت بر ارتباطات آژانس رسانه های دولتی روسیه می گوید ثبت هر دستگاه حدود ده روز طول می کشد.
کاربرانی که صاحب شبکه های خانگی هستند نیز می بایست اسناد کاملی را برای هر یک نقطه بی سیم ارائه دهند.
شهروندان روسی از سال 2004 اجازه پیدا کردند تا از شبکه های بی سیم استفاده کنند و کافی نت ها به مکان های بسیار محبوبی در این کشور تبدیل شده اند.
با این حال به نظر می رسد الزام به تحویل مدارک در این زمینه به مشکلی جدی مبدل گردد زیرا آژانس می گوید تجهیزاتی که ثبت نشده باشند را ضبط خواهد نمود.

سایر ترفندها - خبر : ایتنا - http://www.itna.ir/archives/news/009691.php[ منبع این خبر سایت آکاایران-تکنولوژی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «شهروندان روسی و پرده آهنین بر روی اینترنت -آکا» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت آکاایران-تکنولوژی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X