بسته تشویقی نوسازی منطقه ۱۲ تدوین می شود

به گزارش خبرگزاری مهر، عبادالله فتح اللهی در جلسه ای که با موضوع تهیه و تدوین بسته ی تشویقی نوسازی منطقه ۱۲ با حضور عابد ملکی، شهردار منطقه ۱۲، مدیران دفاتر خدمات نوسازی و جمعی از معاونان و مدیران برگزار شد ضمن اشاره به اقدامات ارزشمند صورت گرفته در راستای نوسازی بافت های فرسوده منطقه ۱۲ شهرداری تهران، خاطرنشان کرد: سازمان نوسازی با ایفای نقش مدیریت هماهنگ خود، تلاش دارد تا نهادهای مختلف حاکمیتی را در فرآیند نوسازی محلات دارای چالش بافت های فرسوده وارد کند و تمامی پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در مجموعه مدیریت شهری و خارج از آن را در جهت ارتقای سطح کیفیت زندگی شهروندان بکار گیرد.

دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران، یادآور شد: از طرف شهردار محترم تهران مأموریت داریم علاوه بر تدوین بسته ی تشویقی نوسازی کلی برای  شهر تهران، بسته های تشویقی دیگری با رویکرد محله محور بر اساس شرایط و مقتضیات حاکم بر هر محله از بافت های فرسوده تدوین کنیم.

فتح اللهی متذکر شد: بسته های تشویقی محلی در جهت انطباق حداکثری با واقعیت های نوسازی و مبتنی بر مصوبه ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران تهیه می شود.

وی با بیان این که نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده و تاریخی منطقه ۱۲ یکی از اولویت های سازمان نوسازی شهر تهران است، از عملکرد موفق شهرداری منطقه ۱۲ در راستای تحقق ۶۸ هزار متر مربع بهسازی و پیاده راه سازی محورهای تاریخی در این منطقه  به منظور ارتقاء سطح کیفیت زندگی شهروندان تقدیر و تشکر کرد.

عابد ملکی، شهردار منطقه ۱۲ نیز در این جلسه پیشنهادات و راهکارهای عنوان شده از سوی مدیران دفاتر خدمات نوسازی جهت تدوین بسته ی تشویقی محلی منطقه ۱۲ را بسیار کارآمد دانست و پیشنهاد داد به منظور تدوین هر چه بهتر مفاد بسته ی تشویقی اجتماعی و فرهنگی در کنار بسته ی تشویقی شهرسازی این منطقه، چندین جلسه دیگر با حضور مدیران دفاتر خدمات نوسازی مستقر در این منطقه برگزار شود.

در این جلسه گزارشی پیرامون وضعیت بافت های فرسوده و تاریخی منطقه ۱۲ ارائه شد و در ادامه مدیران دفاتر خدمات نوسازی محله های بهارستان، فردوسی، آبشار، ایران، دروازه شمیران، قیام، کوثر، تختی، هرندی، سنگلج، امامزاده یحیی، ارگ پامنار، سیروس بازار با بیان مسائل و مشکلات حاکم در هر محله از این منطقه، پیشنهادات خود را جهت تدوین بسته های تشویقی نوسازی منطقه ۱۲ ارائه کردند.

مدیرعامل سازمان نوسازی و دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران نیز در ادامه جلسه، لوح یادبودی را به منظور قدردانی و تشکر از زحمات ارزشمند شهردار منطقه۱۲ در راستای فراهم کردن زیرساخت های مناسب برای نوسازی بافت های فرسوده و ارتقاء سطح کیفیت شهروندان  به ایشان اهدا کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بسته تشویقی نوسازی منطقه ۱۲ تدوین می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X