جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره!

دریاچه تال یکی از دو دریاچه جهان است که در جزیره لوزون قرار دارد و خودش هم یک جزیره دارد و آن جزیره هم یک دریاچه دارد و آن هم یک جزیره کوچک به نام ولکان پوینت دارد. امتیاز خبر: 18 از 100 تعداد رای دهندگان 345 برترین ها: دریاچه تال روی جزیره لوزون در انتهای شمالی مجمع الجزایر فیلیپین، یک ویژگی متمایز دارد. آن یکی از دو دریاچه جهان است که در جزیره لوزون قرار دارد و خودش هم یک جزیره (جزیره اتشفشان) دارد و آن جزیره هم یک دریاچه (دریاچه کریتر) دارد و آن هم یک جزیره کوچک به نام ولکان پوینت دارد. همان قدر که این عجیب به نظر می رسد، ولکان پوینت تنها جزیره در دریاچه ای در جزیره ای در دریاچه ای در جزیره نیست. یک جزیره بی نام دیگر و بزرگتر در جزیره ای بی نام در کانادا وجود درد که در یک دریاچه کوچک  بی نام دیگر قرار دارد که خودش توسط یک جزیره بزرگ تر احاطه شده است و آن جزیره در مجموعه ای از دریاچه ها در حدود 90 کیلومتری سواحل جنوبی جزیره ویکتوریا قرار دارد. جزیره بی نام در سال 2012 توسط کن جینگز روی گوگل ارث کشف شد. احتمالا جزیرا زیادی بدین شکل در کانادا که حدود سه میلیون دریاچه دارد، وجود دارند. درواقع کانادا چندین رکورد در ارتباط با جزایر و جزایر بازگشتی در دریاچه ها دارد. از جمله رکورد بزرگترین دریاچه جهان که روی یک جزیره قرار دارد، بزرگترین جزیره جهان که روی یک دریاچه قرار دارد، بزرگترین دریاچه جهان که روی یک جزیره در یک دریاچه قرار دارد و بزرگترین جزیره که در یک دریاچه روی یک چزیره در یک دریاچه قرار دارد. جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره!  جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره!  جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره!  جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره!  جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره!  جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره! 

[ منبع این خبر سایت برترین ها-سرگرمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره ای در دریاچه ای روی جزیره!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-سرگرمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X