سه كنفرانس ملي در دانشگاه شيراز گشايش يافت

به گزارش ايرنا، سالن رازي دانشكده مهندسي دانشگاه شيراز ميزبان بيست و چهارمين كنفرانس ملي مهندسي برق ايران است و نخستين همايش ملي اخلاق مهار جنگ، اخلاق صلح و اخلاق عفو و دوستي در تالار حكمت پرديس ارم دانشگاه در حال برگزاري است.
همچنين ششمين همايش ملي ادبيات كودك و نوجوان به طور همزمان در تالار علامه جعفري پرديس ارم دانشگاه شيراز گشايش يافت.

** ارائه 570 مقاله در كنفرانس ملي برق
بيست و چهارمين كنفرانس ملي مهندسي برق ايران تا 23 ارديبهشت جاري عرصه ارائه 570 مقاله علمي و برگزاري كارگاه هاي آموزشي براي دانش افزايي كارشناسان سازمان ها ادامه مي يابد.
در حاشيه اين كنفرانس، نمايشگاهي از توانمندي هاي صنعت برق كشور در دانشگاه شيراز برپا شده و آخرين يافته هاي عملي صنعت برق در معرض ديد علاقه مندان قرار گرفته است.
بنا بر اعلام دبير اين كنفرانس ملي، در محور مهندسي پزشكي 40 مقاله، كامپيوتر 70 مقاله، كنترل 70 مقاله، مخابرات 170 مقاله ، قدرت 133 مقاله و در محور كنترل 116 مقاله مجور حضور در كنفرانس را دريافت كرده است.
دانشگاه شيراز در سال 82 نيز ميزبان اين كنفرانس ملي بود.

** همايشي براي صلح
نخستين همايش ملي اخلاق مهار جنگ، اخلاق صلح و اخلاق عفو و دوستي نيز با محورهايي همچون مباني، چالش ها و راهكارهاي دستيابي به صلح از نگاه فلسفي، حقوقي، انديشه سياسي و ديني، الهيات تطبيقي صلح از منظر اديان، صلح گرايي در قرآن و سنت، بازتاب فرهنگ صلح گرايي در ادبيات، صلح و روابط بين الملل، صلح و گردشگري و صلح و هنر صبح چهارشنبه در تالار حكمت دانشگاه شيراز گشايش يافت.
بنا بر اعلام دبير اين همايش، حدود 50 مقاله علمي به دبيرخانه همايش رسيده است كه هيات داوران 20 مقاله با كيفيت بالاتر را انتخاب كرده است و 17 مقاله در دو روز برپايي همايش ارائه مي شود.
ششمين همايش ملي ادبيات كودك و نوجوان نيز صبح سه شنبه در تالار علامه جعفري دانشگاه شيراز آغاز به كار كرد.
2027 /1876/ 5054

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-علمی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «سه كنفرانس ملي در دانشگاه شيراز گشايش يافت» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-علمی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X