۶۳۱ دانش آموز بازمانده از تحصیل در زنجان شناسایی شده است

به گزارش خبرنگار مهر، محمود شهبازی  ظهر سه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان زنجان، از شناسایی ۶۳۱ دانش آموز بازمانده از تحصیل در استان زنجان خبر داد و گفت: اداره کل آموزش و پرورش برای تحصیل این دانش آموزان برنامه ریزی لازم را دارد. وی اظهار کرد: در استان زنجان بیش از ۱۷۵ هزار دانش آموز در دو هزار و ۲۰۰ آموزشگاه تحصیل می کنند. معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: بیشتر این دانش آموزان  به علت ازدواج و فقر اقتصادی از تحصیل بازمانده اند. شهبازی تاکید کرد: در استان زنجان بیشترین ترک تحصیل در بافت روستایی و در شهرستان ایجرود است. وی افزود: آموزش و پرورش استان زنجان درخصوص باز گرداندن دانش آموزان به تحصیل اقدامات لازم و اساسی را درسالجاری در دستور کار خود قرار داده است تا هیچ دانش آموزی از تحصیل باز نماند.  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان یادآور شد: متاسفانه در بافت روستایی دانش آموزان دختر به علت ازدواج در سن پایین از تحصیل باز می مانند.  عباسی افزود: بیشتر دانش آموزان دختر در روستاها به علت ازدواج ترک تحصیل می کنند. 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۶۳۱ دانش آموز بازمانده از تحصیل در زنجان شناسایی شده است» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات