۶۳۱ دانش آموز بازمانده از تحصیل در زنجان شناسایی شده است

به گزارش خبرنگار مهر، محمود شهبازی  ظهر سه شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان زنجان، از شناسایی ۶۳۱ دانش آموز بازمانده از تحصیل در استان زنجان خبر داد و گفت: اداره کل آموزش و پرورش برای تحصیل این دانش آموزان برنامه ریزی لازم را دارد. وی اظهار کرد: در استان زنجان بیش از ۱۷۵ هزار دانش آموز در دو هزار و ۲۰۰ آموزشگاه تحصیل می کنند. معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: بیشتر این دانش آموزان  به علت ازدواج و فقر اقتصادی از تحصیل بازمانده اند. شهبازی تاکید کرد: در استان زنجان بیشترین ترک تحصیل در بافت روستایی و در شهرستان ایجرود است. وی افزود: آموزش و پرورش استان زنجان درخصوص باز گرداندن دانش آموزان به تحصیل اقدامات لازم و اساسی را درسالجاری در دستور کار خود قرار داده است تا هیچ دانش آموزی از تحصیل باز نماند.  معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان یادآور شد: متاسفانه در بافت روستایی دانش آموزان دختر به علت ازدواج در سن پایین از تحصیل باز می مانند.  عباسی افزود: بیشتر دانش آموزان دختر در روستاها به علت ازدواج ترک تحصیل می کنند. 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۶۳۱ دانش آموز بازمانده از تحصیل در زنجان شناسایی شده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X