اساس فعاليت هاي پليس بايد بر مدار احساس امنيت در جامعه باشد

به گزارش روز سه شنبه ايرنا به نقل از پايگاه خبري پليس؛ سرهنگ افضل گلزاري افزود: يكي از معيارهايي كه رضايت مندي مردم را نشان مي دهد، اين است كه كار براي رضاي خدا باشد، هم خداوند به آن ارزش مي دهد و هم بندگان خدا آن را مي پسندند.
وي، رضايت مندي مردم را مهمترين اصل براي پليس عنوان كرد و افزود: آنچه امروز جامعه ما نياز دارد رضايت مندي و اتحاد در جامعه اعم از اتحاد بين اقشار مختلف مردم و مسئول با يكديگر است و در اين ميان رضايت مندي مردم از همه مهمتر است.
اين مقام ارشد انتظامي با بيان اين كه بالابردن احساس امنيت در جامعه مهمتر از وجود امنيت است،گفت: اساس همه فعاليت پليس در جامعه بايد بر مبناي احساس آرامش و امنيت در جامعه باشد و مردم بايد مشاهده كنند كه چشمان بيدار و دستان توانمندي در جامعه هستند كه شبانه روز براي امينت و آرامش آنان تلاش مي كنند.
سرهنگ گلزاري خاطرنشان كرد: احساس امنيت يك مقوله چند وجهي و بين بخشي است كه تحقق آن با حضور همه سازمان ها و نهادهاي اجتماعي و اجراي مأموريت هاي محوله آنها قابل تأمين است كه البته نقش مشاركت مردم در احساس امنيت را نبايد ناديده گرفت.
تهرام/9353//1348

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اساس فعاليت هاي پليس بايد بر مدار احساس امنيت در جامعه باشد» اینجا کلیک کنید. در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با واحد حقوقی دنیای خبر دارید روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات