طلايي: كميسيون نظارت شوراي شهر گزارش پروژه هاي اجرا نشده مناطق تهران را تهيه كند

به گزارش ايرنا مرتضي طلايي روز سه شنبه در دويست و پنجاه و هشتمين جلسه علني شوراي شهر تهران با اشاره به گزارش دبير شوراياري منطقه 16 گفت: بسياري از مطالبات مردم در مناطق مختلف پروژه هايي است كه برنامه ريزي شده اما هنوز اجرا نشده است.
وي افزود: با تهيه گزارشي از پروژه هاي اجرا نشده در مناطق شهر تهران، گزارش هاي شوراياري ها جامعيت مي يابد.
احمد دنيا مالي رئيس كميسيون عمران و حمل و نقل شوراي اسلامي شهر تهران نيز با بيان اينكه گزارش شوراياري ها بايد از يك قالب مشخصي برخوردار باشد، گفت: بسياري از شوراياري ها در گزارش هاي خود درخواستهايي دارند كه قابل اجرا نيست.
وي افزود: بسياري از گزارش ها و مسائل موجب سوء استفاده رسانه هاي بيگانه مي شود.
دنيامالي ادامه داد: براي مثال جابجايي توقفگاه اتوبوس از درخواست مردم در محلات است در حاليكه اين پايانه ها در حال خدمات دهي به شهروندان هستند و امكان جابه جايي ندارند.
پرويز سروري رئيس كميسيون نظارت و حقوقي شوراي شهر نيز در اين جلسه خواستار تقويت فعاليت ناجا در منطقه 16 شد و گفت: موضوع امنيت مناطق بايد در جلسه اي با فرمانده ناجا مطرح شود.
وي با اشاره به فعاليت پليس افتخاري در پايتخت افزود: با استفاده از پليس افتخاري امنيت بطور مردمي تامين مي شود.
الهه راستگو عضو ديگر شوراي شهر نيز خواستار توجه بيشتر به مناطق محروم شهر تهران شد.
زيد الله مرادخاني دبير شوراياري منطقه 16 در اين جلسه نبود امنيت در برخي مناطق از جمله ياخچي آباد، كمبود پاركينگ، وجود صنايع آلاينده، وجود سازمان خدمات شهري شهرداري در اين منطقه را از جمله مشكلات منطقه عنوان كرد.
وي خواستار حضور بيشتر نيروي انتظامي در محلات اين منطقه، خروج صنايع آلاينده از جمله سنگ تراشي ها و تعيين تكليف املاك تجاري اين منطقه شد.
جواد ميرزا قلي شهردار منطقه 16، نيز در اين جلسه از اجراي پروژه ها در اين منطقه بر اساس برنامه شهرداري تهران خبر داد و گفت: 90 درصد برنامه ها در اين منطقه اجرايي شده است.
منطقه 16 شهر تهران داراي محله هاي نازي آباد، ياخچي آباد، شهرك شهيد بهشتي و تختي است.
تهران/7244/9343//1348

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «طلايي: كميسيون نظارت شوراي شهر گزارش پروژه هاي اجرا نشده مناطق تهران را تهيه كند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X