جديدترين كتاب سرلشكر فيروزآبادي رونمايي شد

به گزارش ايرنا از دفتر ويژه رئيس ستاد كل نيروهاي مسلح، اين اثر با موضوع امنيت اخلاقي و به مناسبت ولادت حضرت امام حسين(ع) و روز پاسدار در حضور جمعي از فرماندهان عالي رتبه نظامي رونمايي شد.
در اين كتاب كه با واكاوي تجربيات بيش از دو دهه از تذكر مقام معظم رهبري در موضوع شبيخون فرهنگي از سوي استكبار جهاني صورت گرفته، تلاش شده با رويكردي نوين به پديده ناامني هاي اخلاقي در محيط جمهوري اسلامي ايران، مسئوليت حاكميت كشور در برقراري امنيتي زنجيره اي و همه جانبه در كشور پرداخته شود و جايگاه امنيت اخلاقي در قالب رويكردي براي صيانت از جمهوري اسلامي معرفي شود.
سرلشكر فيروزآبادي در اين اثر برخلاف پژوهش هاي گذشته در اين حوزه، كه تلاش مي شد مباحث حوزه امنيت اخلاقي با امنيت ملي به صورت جداگانه مورد بحث قرار گيرد، سعي دارد كه رابطه بين اخلاق و ارزش هاي اجتماعي به عنوان نمادي امنيت آفرين در جامعه با مسئوليت دولت جمهوري اسلامي در برپايي امنيت ملي مورد توجه قرار دهد.
به نظر نويسنده، بي توجي برخي مسئولان و كارگزاران سياسي و فرهنگي كشور به روندهاي برپايي و ترويج ارزش هاي اسلامي و انقلاب از سويي و عدم اتحاد مستمر در پيشگيري و مقابله با ناهنجاري ها از سوي ديگر موجب شده تا روند رو به رشد ناهنجاري هاي اخلاقي، آينده امنيت اخلاقي را تحت الشعاع قرار دهد و بازگشت به اصول تثبيت حاكميت براساس سه اصل اقتدار، ثبات و رحمت الزامي است.
اين كتاب را مي توان از انتشارات دانشگاه عالي دفاع ملي خريداري كرد.
اجتمام ** 1193 ** 1071

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جديدترين كتاب سرلشكر فيروزآبادي رونمايي شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X