جراحی تومور، بچه فیلی که از شکم یک زن جدا شد!

جراحی تومور 97 کیلویی شکم زن هندی

یک زن هندی توموری به وزن 97 کیلوگرم را مدتها داخل شکمش حمل می کرد پس از 5 سال عذاب تحت عمل جراحی قرار گفت و نجات یافت. " دوی کاملش" اخل شمال هند به توصیف خودش سالها اسیر یک توده ی شکمی بزرگ یا بهتر است بگوییم غول پیکر بود و توان جراحی نداشت چرا که همسرش می گفت وضع مالی مناسب نیست و درمان این مشکل هزینه ای بالا خواهد داشت. وضعیت این زن 6 ماه بعد از مرگ همسرش به وخامت رسید به همین دلیل برای معاینه پیش پزشک رفت.

جراحی تومور ، عکس جراحی های عجیب ، جراحی

جراحی تومور 97 کیلویی شکم زن هندی

پزشک معالج این زن قبل از هرچیزی قانع بودن او و مطیع امر همسر بودنش را تحسین کرد و پذیرفت تا جراحی او را بدون هزینه و رایگان انجام دهد. تیم پزشکی و جراحی بعد از برش دادن شکم این زن متعجب شدند چرا که انها با توموری به وزن یک بچه فیل داخل شکمش داشت و حتی خارج کردن آن توسط چند نفر کار مشکلی بود. دکتر " جاگی " می گوید : برداشتن تومور شکم این زن برای ما که چندیدن مرد بودیم کار سختی بود و من در عجب هستم که این زن چگونه چنین وزنی را متحمل شده است . وی در ادامه گفت : وزن تومور بزرگ شکمی این زن برابر با وزن 28 نوزاد تازه متولد شده است.به گفته ی تیم جراحی تومور شکمی این زن در مرحله آغاز چکه کردن مواد داخلش به دورن شکم بیمار بوده است که خارج شد.

جراحی تومور ، جراحی ، زن

جراحی بزرگترین تومور شکمی

جراحی سخت ، زن ، شکم زن

جراحی سخت تومور شکمی به اندازه 28 جنینجراحی تومور ، جراحی تومور 97 کیلویی به بزرگی 28 نوزاد

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جراحی تومور، بچه فیلی که از شکم یک زن جدا شد!» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نمناک منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X