اصلاح طلبان نامزد ریاست مجلس نمی شوند

عضو فراکسیون رهروان پیش بینی کرد اصلاح طلبان برای ریاست مجلس نامزد نشده اند تا کارنامه سفیدی برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند.

بخش سیاست تبیان

عارف

عضو فراکسیون رهروان پیش بینی کرد اصلاح طلبان برای ریاست مجلس نامزد نشده اند تا کارنامه سفیدی برای انتخابات ریاست جمهوری داشته باشند.  غلامعلی جعفرزاده گفت: همه گرو ها و جناح های سیاسی در حال تلاش برای بدست آوردن کرسی ریاست مجلس هستند اما کسی رئیس می شود که از مدیریت قوی برخوردار باشد. اصلاح طلبان به دنبال کرسی ریاست مجلس نیستند چون اجرای برجام چند سال طول می کشد و نتایج آن در سال های آینده مشخص خواهد شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگان فارغ از علقه های سیاسی باید ریاست مجلس را به کسی بسپارند که از مهارت و تجربه کافی برخوردار باشد.

نماینده حامی دولت در مجلس شورای اسلامی منطقی ترین اقدام برای عارف در مجلس دهم را برعهده گرفتن مدیریت فراکسیون اصلاح طلبان در مجلس دهم خواند و گفت: این اقدام عارف مشابه اقدام حداد عادل در مجلس نهم است.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اظهار داشت: اصلاح طلبان به دنبال کرسی ریاست مجلس نیستند چون اجرای برجام چند سال طول می کشد و نتایج آن در سال های آینده مشخص خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان نمی خواهند خط مقدم برخورد با مردم باشند، گفت: بنابراین عاقلانه از این خط مقدم فاصله گرفته و پشت ریاست مجلس جبهه می گیرند تا کوتاهی ها به اسم آن ها نوشته نشود.

عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ادامه داد: اصلاح طلبان تلاش دارند تا انتخابات ریاست جمهوری کارنامه ای سفید از خود بر جا گذارند و بتوانند برجام را به عنوان برگ بنده در انتخابات ریاست جمهور نیز به کار گیرند.

وی پیش بینی کرد: عارف برای انتخابات ریاست مجلس حتی نامزد نیز نخواهد شد. شاید اصلاح طلبان برای جایگاه نواب رئیس هم نامزد نشوند.

نماینده حامی دولت با تاکید بر اینکه اصلاح طلبان به هیچ وجه در مجلس آینده در جایگاهی قرار نمی گیرند که با مردم رو به رو شوند گفت: اصلاح طلبان بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری با لاریجانی برای کرسی ریاست مجلس رقابت خواهند کرد.


منبع : خبرگزاری مهر

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اصلاح طلبان نامزد ریاست مجلس نمی شوند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X