وزیر دفاع: مقاومت زنده است

وزیر دفاع رمز پیروزی بر رژیم صهیونیستی، آزادی قدس شریف وحدت همه مسلمانان را حمایت همه جانبه و عملی از آرمان مردم فلسطین دانست و گفت: ایران تا آخر در کنار مردم فلسطین ایستاده است.

بخش سیاست تبیان

وزیر دفاع

رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین که در تهران به سر می برد عصر امروز با حضور در محل وزارت دفاع کشورمان با سردار حسین دهقان وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران دیدار و پیرامون مسائل مورد علاقه گفتگو کرد.

سردار دهقان در این دیدار اظهار داشت :رمز پیروزی بر رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف وحدت همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی و حمایت همه جانبه و عملی آنان از آرمان مردم فلسطین است و جمهوری اسلامی ایران تا آخر در کنار مردم فلسطین ایستاده است.

رمضان عبدالله رژیم صهیونیستی را دشمن استراتژیك جهان اسلام دانست و اظهار امیدواری كرد كه همه نیرو و قوای كشورهای اسلامی برای دفع خطرات این دشمن جنایت كار بكار گرفته شود.

وزیر دفاع گفت:یکپارچگی و انسجام جبهه مقاومت ضامن تحقق آرمان مردم فلسطین است و هرگونه اقدامی که موجب تضعیف جبهه مقاومت گردد خیانت به مردم فلسطین و مانعی در راه آزادی قدس شریف به شمار می آید.

وی افزود:ما اقدامات عربستان سعودی را در همین چارچوب ارزیابی می کنیم و معتقدیم عربستان با حمله به یمن و ایجاد تنش در روابط با همسایگان به رژیم صهیونیستی کمک می کنند.

وزیر دفاع با اشاره به تحولات منطقه اظهار داشت:داعش و گروه های تروریستی همسو با آنان مجری نقشه های شوم آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه هستند که امروز با اسلام هراسی، کیان اسلام و مسلمین را هدف گرفته، مصمم به نابودی منابع، سرمایه ها و ظرفیت های جهان اسلام هستند.

سردار دهقان هدف نظام سلطه از ایجاد جنگ، آشوب و گسترش تروریسم در منطقه را حفظ امنیت رژیم صهیونیستی و به فراموشی سپردن قضیه فلسطین دانست.

وزیر دفاع کشورمان در پایان تأکید کرد :در تکمیل قدرت سخت با بکارگیری موثر از قدرت نرم می- توان از درون و برون، رژیم جعلی و پوشالی صهیونیستی را متلاشی کرد.

در این دیدار رمضان عبدالله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز با تجلیل از نقش ممتاز جمهوری اسلامی ایران در دفاع از آرمان ملت فلسطین تاكید كرد، مقاومت ملت فلسطین زنده است و با استمرار آن شاهد پیروزی قطعی بر دشمن صهیونیستی خواهیم بود.

وی با اشاره به توطئه آمریكا و رژیم صهیونیستی برای ایجاد شكاف در جبهه مقاومت گفت: هوشیاری و پایداری ملت فلسطین و حامیان آن این توطئه خطرناك را نیز خنثی خواهد كرد.

رمضان عبدالله رژیم صهیونیستی را دشمن استراتژیك جهان اسلام دانست و اظهار امیدواری كرد كه همه نیرو و قوای كشورهای اسلامی برای دفع خطرات این دشمن جنایت كار بكار گرفته شود.


منبع : خبرگزاری مهر

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر دفاع: مقاومت زنده است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X