مجلس دهم و معیشت مردم

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت های نمایندگان در مجلس دهم، گفت: رسیدگی به وضعیت معیشت مردم و اقتصاد کشور از مهمترین اولویت کاری مجلس دهم است.

بخش سیاست تبیان

قاسم جعفری

قاسم جعفری نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت های نمایندگان در مجلس دهم، گفت: رسیدگی به وضعیت معیشت مردم و اقتصاد کشور از مهمترین اولویت کاری مجلس دهم است.

نمایندگان در دور آتی مجلس باید با استفاده از نظرات کارشناسان و صاحب نظران  به دنبال  ارائه راهکارهایی برای بهبود وضع اقتصاد کشور و سروسامان بخشیدن به آن باشند تا بتوانیم از رکود خارج شویم.

وی با بیان اینکه نمایندگان در مجلس دهم باید دولت یار باشند، ادامه داد: دولت یار به این معنا است که نمایندگان نقاط قوت دولت را تقویت و نقاط ضعف آن را به دور از مسائل سیاسی گوشزد کنند.

نماینده مردم بجنورد در مجلس با بیان اینکه یکی از اولویت ها مهم دیگر نمایندگان در مجلس دهم باید بحث توسعه کشور باشد، ادامه داد: این امر با حضور منظم و موثر در کمیسیون های تخصصی و صحن علنی مجلس محقق می شود.

جعفری ادامه افزود : نمایندگان در دور آتی مجلس باید با استفاده از نظرات کارشناسان و صاحب نظران  به دنبال  ارائه راهکارهایی برای بهبود وضع اقتصاد کشور و سروسامان بخشیدن به آن باشند تا بتوانیم از رکود خارج شویم.

وی تصریح کرد : باتوجه به وضع اقتصادی که در کشور حاکم است خروج از رکود اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار و رفع موانع کسب و کار باید مهم ترین اولویت های مجلس دهم باشد.


منبع : تسنیم

[ منبع این خبر سایت تبیان-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجلس دهم و معیشت مردم» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تبیان-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X