كورسوي اميد دركاروان خونه به خونه مازندران

تيم خونه به خونه مازندران درسي وهفت بازي گذشته با كسب 56 امتيازدررده پنجم اين رقابت ها قرار دارد و از اين رقابت ها سه تيم به رقابت هاي ليگ برترصعود مي كنند كه تاكنون صعود تيم پيكان تهران با 66 امتياز قطعي شد وماشين سازي تبريز 60 امتيازي با برد در بازي امروز مي تواند جواز ورود به اين رقابت ها را كسب كند.
خونه به خونه امروزبا برد دربازي با شهرداري اردبيل و باخت تيم هاي بالاسري خود صنعت نفت آبادان و فجرسپاسي شيرازمي تواند اميدوار باشد كه با برد خانگي ديدارآخر برابر شهرباران گيلان ( داماش) در بابل جواز صعود را دريافت كند و نام خود را به عنوان خوش شانس ترين تيم اين فصل رقابت هاي جام آزادگان ثبت كند.
اين تيم مازني كه تا هفته بيست وهشتم با قرارگيري دررده دوم جدول رقابت هاي ليگ دسته اول جام آزادگان شانس اول صعود به ليگ برتربه حساب مي آمد،با اشتباه هيات مديره وتاييد مالكان ان دراخراج سرمربي موفق (اكبرميثاقيان ) و آوردن حميددرخشان كه حاصلش چهار امتياز درهفت بازي بود، لگد به بخت خود زد.
اگرچه درمستطيل سبز فوتبالي هر چيز دور از انتظاري نيز مي تواند ممكن شود، ولي همچنان بايد اميدوار ماند تا شايد انتظار 12 ساله مازني ها براي ليگ برتر شدن عملي شود.
مازندران تنها استاني است كه با وجود داشتن 46 بازيكن در ليگ برتر رقابت هاي فوتبال جام خليج فارس از 12 سال گذشته تاكنون نماينده اي در اين رقابت ها ندارد.
سرمربي تيم خونه به خونه گفت كه امروز سرنوشت ما در ديدارهاي آينده از دست خودمان خارج و به رقباي ما داده شد و با شكست دو تيم صنعت نفت آبادان و فجر سپاسي شيراز و برد خارج از خانه تيم خودمان مي توانيم به صعود تا حدي اميدوار باشيم.
حسين رحماني افزود : در شرايط فعلي تيم ما آماده ديدار با شهرداري اردبيل و برد در اين ديدار است و پس از آن بايد چشم به ساير ديدارها داشته باشيم تا شايد بخت ما بار ديگر باز شود.
وي اضافه كرد : خونه به خونه بر روي كاغذ همچنان شانس صعود به رقابت هاي ليگ برتر را ولو اندك دارد و اميدواريم كه بتوانيم جواز صعود را كسب كنيم.
وي اظهارداشت: البته صعود ما صرفا با شكست دو تيم فجر سپاسي شيراز و صنعت نفت آبادان عملي نخواهد شد و منوط به برد دو ديدارآينده تيممان خواهد بود.
سرپرست تيم خونه به خونه معتقد است كه در بازي فوتبال خيلي از چيزهاي ناممكن خارج از زمين بازي، مي تواند گاهي با خوش شانسي همراه باشد و صعود تيم ما نيز يكي از اين شانس هاي فوتبالي است.
ميرشادماجدي گفت كه اگر ما مي توانستيم بازي با مس كرمان در بابل را در هفته گذشته اين رقابت ها با برد همراه مي كرديم، امروز شانس ما بيشتر از ساير تيم ها بود كه با تساوي كار ما گره خورد.
مازندران دو تيم در رقابت هاي ليگ دسته يك دارد كه خونه به خونه با 56 امتياز در رده پنجم و نساجي با 50 امتياز در رده هشتم اين رقابت ها قرار دارد.
6982/1899

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «كورسوي اميد دركاروان خونه به خونه مازندران» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X