لزوم مدیریت هزینه های ناجا بر اساس اولویت ها

به گزارش  خبرگزاری مهر، سردار ایوب سلیمانی در دومین روز از همایش سراسری فرماندهان، روسا و مدیران ناجا با تبریک فرا رسیدن اعیاد شعبانیه گفت: خداوند را شاکرم که توفیقی حاصل شد به جمع خدمتگزاران در نیروی عظیم انتظامی بپیوندم و از لطف و اعتماد فرمانده محترم ناجا تقدیر می کنم.

وی افزود: بر خود لازم می دانم از زحمات و تلاش های چندین ساله سردار تشکری نیز قدردانی کنم.

معاون هماهنگ کننده ناجا در ادامه تأمین منابع برای اجرای مأموریت در ناجا، خدمات دهی، بهبود وضعیت معیشتی کارکنان و نیز انضباط بخشی اقتصاد ناجا را از اولویت ها برشمرد.

وی با اشاره به تلاش های گسترده در راستای افزایش اعتبار ناجا در سال ۹۵ عنوان کرد: با پیگیری های مجدانه و مسئولانه فرمانده ناجا این مهم در تعامل با دولت و مجلس محقق شد.

سردار سلیمانی پیگیری معوقات بودجه ای سال ۹۴ را نیز یک اولویت مهم برشمرد و خاطر نشان کرد: در بحث توانمندی اقتصادی باید بر فعال کردن منابع درآمدی تلاشی مضاعف صورت بگیرد.

معاون هماهنگ کننده ناجا با تأکید بر لزوم تلاش روسا و فرماندهان ناجا در راستای تحقق درآمدهای پیش بینی شده تأکید کرد: استفاده از درآمدهای به حق در راستای پیشبرد اهداف ناجا کارگشا است و باید در عرصه های مختلف از کیان و حقوق حقه ناجا با تمام توان صیانت و دفاع کنیم.

سردار سلیمانی بر لزوم مدیریت هزینه کردها تأکید و بیان کرد: هزینه کردها باید براساس اولویت ها، برنامه ریزی، دقت و هوشمندی صورت بگیرد و شایستگی های کلیدی را بر پایه بایسته های اساسی استوار کنیم .

وی خطاب به فرماندهان و روسای ناجا بیان کرد: هر کس در حوزه مأموریتی خود اولویت های اساسی را شناسایی و احصاء و منابع را براساس اولویت ها تزریق و هزینه کند. چرا که دفت در مدیریت هزینه بسیار کارآمد و مثمر ثمر است.

معاون هماهنگ کننده ناجا خاطرنشان کرد: می توان در راستای پیشبرد اهداف و ارتقاء امنیت با حفظ عزت و منزلت پلیس، از ظرفیت های مردمی بهره برد.

وی بهبود و ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان را از اولویت های اساسی برشمرد و افزود: فرمانده ناجا همواره بر پیگیری امور معیشتی کارکنان تأکید فراوان دارند و صیانت از کارکنان از اولویت های ناجا است.

این مسئول با اشاره به افزایش حقوق برخی کارکنان مطرح کرد: تلاش شد حقوق کارکنان کم درآمد افزایش یابد و این مهم محقق خواهد شد.

سردار سلیمانی گفت: افزایش حقوق و مزایای کارکنان ناجا در یک فرآیند برنامه ریزی شده و براساس اولویت بندی از کم درآمدها در حال انجام است.

وی گفت: در تلاشیم در مسیری حرکت کنیم که آرامش و آسایش بیش از پیش کارکنان را فراهم کنیم.

[ منبع این خبر سایت مهر-جامعه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «لزوم مدیریت هزینه های ناجا بر اساس اولویت ها» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-جامعه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X