عرضه روزانه 500 تا 700 هزار بطری آب در شهرآفتاب

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با اشاره به بازدید حدود 800 هزار نفر از نمایشگاه کتاب در روز گذشته (دوشنبه 20 اردیبهشت) گفت: امسال با برگزاری نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در مجموعه شهر آفتاب شاهد استقبال بی‌نظیری از سوی شهروندان حتی در روزهای میانی هفته بوده‌ایم.

رضا قدیمی در گفت‌وگو با خبرنگار «شهری» ایسنا، گفت: با 100 درصد ظرفیت آغاز به کار کردیم که این موضوع در مقایسه با پروژه‌های دیگر منحصربه فرد است. در روزهای اول جمعیت برای بازدید از مجموعه شهر آفتاب به این مکان می آمدند چرا که دیدن یک مجموعه نمایشگاهی برای مردم کار جدید و جالبی بود.

وی افزود: مجموعه شهرداری تهران تلاش کرده است تمام تمهیدات لازم را برای بازدیدکنندگان پیش بینی کند و بر اساس نظرسنجی ها تاکنون بالای 80 درصد بازدیدکنندگان ابراز رضایت مندی از این مکان داشتند. مجموعه شهر آفتاب یادگاری برای شهر تهران است چرا که سازه‌های دائم و موقت با توجه به استانداردهای دنیا در برپایی نمایشگاه از موضوعاتی است که در شهر آفتاب پیش بینی شده است این در حالی است که در روزهای گذشته وجود طوفان‌های بالای70تا 100 کیلومتر مشکلی برای این مجموعه ایجاد نکرده است و بدون خسارت آنها را پشت سر گذاشته‌ایم.

وی با بیان اینکه انتقال نمایشگاه‌ها به شهر آفتاب در قدم اول با انتقال نمایشگاه بین‌المللی کتاب انجام شد افزود: هر نمایشگاهی که باعث مزاحمت در داخل محیط شهری شود به این مجموعه انتقال می‌یابد اما نمایشگاه‌های کوچک و زیر 200 هزارنفر می تواند در داخل شهرتهران برپا شوند. همچنین باید جلوی برگزاری نمایشگاه‌هایی که باعث بروز آلایندگی می‌شوند، گرفته شود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران درخصوص تامین غذا و آب آشامیدنی برای بازدیدکنندگان گفت: این موضوع با رعایت استانداردها انجام شده است به طریقی که 10 برند اول کشور در عرصه موادغذایی در نمایشگاه حضور دارند. آشپزخانه صنعتی، امکانات حمل و نقل و بهداشت و همچنین نیروی کافی ملاک این انتخاب بود؛ اما بعد از ورود به نمایشگاه نیز بر روی این غرف توسط پزشکان و کارشناسان موادغذایی نظارت می شود. در بازدیدهای میدانی 100 نفر در قالب 50 تیم دونفره در بحث قیمت و ارائه خدمات نظارت دارند، این در حالی است که تا کنون بالغ بر یک میلیون نفر بازدیدکننده ظرف 4 روز از این نمایشگاه دیدن کردند و احداث مجموعه نمایشگاه کتاب را می توان تنها کار مشترک شهرداری و دولت طی سالهای گذشته دانست.

قدیمی با تأکید بر اینکه روزانه بین 500 تا 700 هزار بطری آب در نمایشگاه فروخته می‌شود گفت: 12 غرفه اختصاصی عرضه آب داریم که در سراسر نمایشگاه آب معدنی را با قیمت واحد 500 تومان عرضه می کنند در حالی که روی بطری ها قیمتی بیش از 500 تومان درج شده است.

وی با اشاره به حضور 150 چرخ دستی در نمایشگاه خاطر نشان کرد: این چرخ های دستی با یونیفرم مشخص و پلاک و با صادر کردن قبض در نمایشگاه حضور دارند . این در حالی است که 8 هزار چرخ دستی در محدوده بازار تهران فعال هستند که تعدادی از آنها به نمایشگاه آمدند اما مانع فعالیت آنها شدیم چرا که چرخ دستی های مستقر در نمایشگاه آموزش دیده‌اند.

انتهای پیام

[ منبع این خبر سایت ایسنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عرضه روزانه 500 تا 700 هزار بطری آب در شهرآفتاب» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایسنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X