رنگ فضای مدارس اردبیل بر اساس نظرسنجی از دانش آموزان است

دولت لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به اینکه چرا رنگ‌آمیزی مدارس اردبیل از الگوی مشخص پیروی نمی‌کنند، تصریح کرد: در سال ۸۲ بر اساس بررسی‌های جامع صورت گرفته کاتالوگ رنگ‌آمیزی محوطه‌های مختلف تدوین شده و به استان‌ها ابلاغ شده است.

وی افزود: این کاتالوگ بر اساس نظر کارشناسان و روانشناسان تهیه شده و در عین حال نظرات دانش آموزان دختر و پسر مقاطع مختلف نیز در آن گنجانده شده است.

سرپرست نوسازی و تجهیز مدارس استان با تأکید به اینکه در این مجموعه نحوه رنگ‌آمیزی بخش‌های مختلف یک مدرسه از جمله کلاس‌های درس و محوطه قید شده است، اضافه کرد: در طی سال‌های اخیر نوسازی مدارس استان نیز بر اساس این الگو رنگ‌آمیزی مدارس را اجرا کرده است.

لطفی متذکر شد: در برخی مواقع حتی نظرات دانش آموزان در رنگ‌آمیزی اعمال شده و در این میان متناسب با روانشناسی رنگ، رنگ‌آمیزی مدارس دخترانه و پسرانه متمایز شده است.

وی در خصوص برخی رنگ‌آمیزی‌های بی‌قاعده در مدارس تأکید کرد: این رنگ‌آمیزی‌ها در هنگام تعمیرات مدرسه و بدون توجه به کاتالوگ پیشنهادی است.

وی تأکید کرد: در وضعیتی که کاتالوگ مشخصی برای رنگ‌آمیزی وجود دارد انتظار می‌رود مدیران مدارس در تعمیرات استفاده از آن را مدنظر قرار دهند.

 

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «رنگ فضای مدارس اردبیل بر اساس نظرسنجی از دانش آموزان است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X