بانك اطلاعاتي كنترل شرايط بحراني استان اردبيل تهيه مي شود

به گزارش ايرنا از روابط عمومي استانداري اردبيل، مسعود امامي يگانه روز سه شنبه در جلسه شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان گرمي با تاكيد بر لزوم آموزش نيروهاي متخصص در حوزه هاي مرتبط گفت: شناسايي خطر و پروژه هاي اولويت دار براي پيشگيري از وقوع بحران و كاهش خسارات به تفكيك شهرستان ها در حال تهيه است و اعتبارات مديريت بحران بر اساس شدت خطرپذيري و ضرورت ها پس از مشخص شدن سهم استاني، توزيع خواهد شد.
وي افزود: همه نيروهاي عضو شوراي هماهنگي بايد براي مقابله با شرايط بحراني آمادگي كامل داشته و در اين راستا تهيه بانك اطلاعاتي مدون و بروز از امكانات، تجهيزات و عوامل درگير در كنترل شرايط بحراني ضروري است.
مديركل مديريت بحران استان اردبيل بيان كرد: انسجام و تعامل بيشتر بين اعضاي شوراي هماهنگي يك ضرورت است و با توجه به تنوع مخاطرات طبيعي در كشور و به تبع آن در استان اردبيل، آموزش نيروهاي كارآمد در بخش هاي تخصصي و ارايه آموزش عمومي مي تواند نقش موثري در پيشگيري از خسارت مخاطرات طبيعي به دنبال داشته باشد.
وي همچنين توجه به صنعت بيمه به خصوص بيمه ساختمان، اماكن مسكوني و تجاري را از مهم ترين ابزارهاي جبران خسارات در بخش مسكن و كشاورزي عنوان كرد و خواستار اطلاع رساني و آگاهي بخشي در اين زمينه شد.
8123/ 1257

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بانك اطلاعاتي كنترل شرايط بحراني استان اردبيل تهيه مي شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X