مقابله با معضلات بهداشتي واحدهاي كارگاهي در شهرستان نمين

عليرضا قادري روز سه شنبه به خبرنگار ايرنا گفت: اغلب كارخانه ها از نظر بهداشتي وضعيت نادرستي دارند و تشكيل و فعاليت كارگروه پالايش بهداشت حرفه اي در استان و شهرستان ها پيشنهاد مي شود.
وي افزود: كارگران به علت ترس از اخراج يا تهديد شغلي از ناحيه كارفرما دردها و مشكلات بهداشتي حوزه كاري خود را مطرح نمي كنند و علاوه بر اشتغال كارگران بايد بهداشت حرفه اي آنان نيز دغدغه مسوولان امر باشد.
وي اظهار كرد: با تشكيل و فعاليت كارگروه يادشده در نمين، واحدهاي كارگاهي اين شهرستان از نظر بهداشت محيط كار مورد بازديد و كنترل قرار مي گيرند و فعاليت كارگروه مربوطه از اين نظر قابل تقدير است.
بابك گروسي مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان نمين نيز گفت: بي اعتنايي به گزارش بازرسان و نتيجه ندادن گزارش آنها و همچنين مداخله و ملاحظه برخي از مسوولان براي ناديده گرفتن معضلات بهداشتي حوزه كار و كارگر، روحيه كاري بازرسان را پايين مي آورد.
وي افزود: فعاليت كارگروه تخصصي پالايش و نظارت بر سلامت حوزه كار و كارگر در نمين باعث شده است كه برخي از واحدهاي كارگاهي كه قبلا اجازه بازديد از محيط كاري خود را نمي دادند به تصميم ها و مصوبات اين كارگروه تمكين كنند.
وي اظهار كرد: خانه هاي بهداشت در چند واحدكارگاهي در نمين راه اندازي شده است و شاخص هاي بهداشت و سلامت در اين شهرستان ارتقا خواهد يافت.
7124/ 1257

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مقابله با معضلات بهداشتي واحدهاي كارگاهي در شهرستان نمين» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X