مجمع خيرين سلامت استان سمنان تاكنون 400 ميليارد ريال در حوزه بهداشت و درمان هزينه كردند

محمدابراهيم حمزه اي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا ، ساخت بيمارستان 32 تخت خوابي و تجهيز دانشكده پيراپزشكي شهرستان آرادان و كمك براي ساخت دانشكده پيراپزشكي شهرستان سرخه و پنج مركز بهداشتي و درماني و 6 مركز بهداشتي و درماني روستايي را از جمله عملكرد مجمع خيرين سلامت اين استان برشمرد.
وي اظهار داشت: ساخت مركز بهداشتي و درماني در شهميرزاد با صرف هفت ميليارد و 500 ميليون ريال اعتبار از سوي خير رضا جعفرآبادي و رابعه صفائيان از جمله مهم ترين پروژه هاي اين مجمع بوده است.
وي به كمك 80 ميليارد ريالي يك خيري دامغاني به بيمارستان ولايت اين شهرستان اشاره و خاطرنشان كرد : اين خير با اين مقدار اعتبار، پنج دستگاه از جمله ام ار آي، سي.تي.اسكن، سونوگرافي و تراكم استخوان براي اين بيمارستان خريداري كرده است.
مديرعامل مجمع خيرين سلامت استان سمنان،خريد 13 دستگاه دياليز به مبلغ پنج ميليارد و 200 ميليون ريال و خريد سه تخت احياء نوزاد به مبلغ 300 ميليون ريال براي مراكز درماني اين استان را از جمله اقدامات ممتاز اين مجمع برشمرد و گفت: اين مجمع علاوه براين، تاكنون براي درمان بيماري بيش از 2 هزار و 550 بيمار زن و مرد نيازمند كمك كرده است.
وي احداث خانه بهداشت روستاي ركن آباد شهرستان سمنان و ايجاد سه مركز اورژانس جاده اي در محورهاي ارتباطي شهرستان سرخه و بخش شهميرزاد را از جمله طرح هاي درماني مجمع سلامت خيرين اين استان اعلام كرد.
حمزه اي گفت : اين مجمع اكنون خوابگاه 400 نفره دانشكده پيراپزشكي شهرستان سرخه با چهار هزار و 700 متر مربع زيربنا با 69 ميليارد و 280 ميليون ريال اعتبار با سرمايه گذازي توسط بانك ملت را در حال ساخت دارد.
حمزه اي سال آغاز به كار مجمع خيرين سلامت استان سمنان را 87 اعلام و اضافه كرد : اين مجمع در سراسر كشور بيش از 180 دفتر دارد كه در حوزه بهداشت و درمان خدمات ارايه مي كنند.
وي مجموع تعداد اعضاي هيات امناء و هيات مديره و خيرين مجمع خيرين سلامت استان سمنان را 250 نفر اعلام كرد و گفت اين مجمع اكنون زير نظر مجمع خيرين سلامت كشور فعاليت مي كند.
حمزه اي همچنين خواستار حضور بيشتر خيرين در مجمع خيرين سلامت استان سمنان شد.
وي از حمايت و همكاري دبيركل مجمع خيرين سلامت كشور، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه سمنان و رئيس دانشگاه علوم پزشكي استان سمنان با اين تشكل مردمي بخش بهداشت و درمان، قدرداني كرد.
/6026/3217

انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «مجمع خيرين سلامت استان سمنان تاكنون 400 ميليارد ريال در حوزه بهداشت و درمان هزينه كردند» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X