از مهدی رحمتی تا فرزاد حسنی ؛ مدعیان طلبکار

از مهدی رحمتی تا فرزاد حسنی ؛ مدعیان طلبکار ورزش > لیگ برتر - مهدی رحمتی در نامه عذرخواهی اش درست از ادبیاتی استفاده کرده که فرزاد حسنی استفاده کرده بود.

 

افشین خماند- خبرگزاری خبرآنلاین: عذر خواهی معنای مشخصی دارد، معنای ساده ای دارد، یعنی من از کاری کردم پشیمان شده ام و می خواهم جبران کنم .

عذر خواهی جایگاهی نیست که در آن کسی بخواهد فروتنی را کنار بگذارد و از مقام طلبکار برای دیگران خط و نشان بکشد. این همه آن چیزی است که در عذر خواهی مهدی رحمتی حتی به اندازه سر سوزنی دیده نمی شود. او منتی بر سر هوادارانش گذاشته که این بار اگر کسی به او حرفی زد، دیگر در میانه میدان رجز نمی خواند.آیا این عذر خواهی قسطی را می توان باور کرد؟

آیا می توان به آن دل بست؟ آن عذر خواهی تلگرامی با جمله تند دیگری تکمیل شده است :«به حجازی توهین می شد نگفتند ؛ حرمت بزرگتر شکست » او اینگونه به پیشکسوتان استقلال گلایه ای تند کرده که چرا گفته اند نباید درون زمین انرژی اش را صرف دعوا با مربی حریف کند که کنار زمین ایستاده و اینگونه ، تیمی را که بازوبند کاپیتانی اش را بر بازو دارد و در کورس قهرمانی ، این 3 امتیاز برایش از نان شب واجب تر است ، اسیر حاشیه ای کشنده کند. پیشکسوتانی که خیلی های شان اصلا کاری به اختلافات شخصی او با مربی رقیب نداشتند و تنها انتقادشان به لطمه ای بود که فیلم خرده است.

کاش یکی پیدا می شد به آقای رجمتی بگوید که هر که به حجازی توهین کرد، شکر خورد ؛ اما این برای تو هیچ مجوزی صادر نمی کند .عذرخواهی طلبکارانه مهدی رحمتی در باب قیاس رفتاری شبیه رفتار فرزاد حسنی پس از آن ماجرای تحقیر یکی از حاضران در برنامه اش انجام داد، فرقی ندارد ، با سناریو  و بدون سناریو کار آزاردهنده بود اما در این بین او هم از در طلبکاری وارد شد . انگار پشیمانی برای همه افت دارد...آن ها آن قدر کامل هستند که زشت ترین کارشان هم منت دارد.آن ها اصلاح نمی شوند...

 

4141

کلید واژه ها: مهدی رحمتی - باشگاه استقلال -

[ منبع این خبر سایت خبرآنلاین ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «از مهدی رحمتی تا فرزاد حسنی ؛ مدعیان طلبکار» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت خبرآنلاین ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات{literal} {/literal}
X